Home
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

VII Eliminacja PP WKKW

Drukuj PDF

Na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach, w dniach 31.07-02.08 odbyły się krajowe zawody WKKW, które były VII eliminacją Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty rankingowe w konkursach: CNC2*, CNC1*, CNC 100, CNC 90, CNC 75.

Więcej…

VI eliminacja PP WKKW

Drukuj PDF

W dniach 18-19 lipca na terenie Stadniny Koni Racot rozegrana została VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty rankingowe zawodnicy rywalizowali w konkursach CNC2*, CNC1*, CNC 100 oraz CNC 90.

Więcej…

Ranking PP WKKW po V eliminacji!

Drukuj PDF

W miniony weekend w dniach 18-19 lipca odbyła się V eliminacja Pucharu Polski WKKW na terenie Stadniny Koni Walewice. Zawodnicy zdobywali punkty w konkursach od CNC2* do CNC75.

Więcej…

IV Eliminacja PP WKKW w Jaroszówce

Drukuj PDF

W dniach 10-12 lipca 2020 roku, na terenie Klubu Jeździeckiego Jaroszówka odbyła się IV eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty rankingowe  w konkursach od CNC1* do CNC 75 cm.

Więcej…

III Eliminacja PP WKKW już za nami!

Drukuj PDF

W miniony weekend podczas międzynarodowych zawodów Strzegom Summer Tour, w dniach 2-5 lipca 2020 r. rozegrana została III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty rankingowe zawodnicy rywalizowali w konkursach CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2020
Designed by Jakub Krukowski