Home
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Siedem złotych medali Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Zakończył się finał Pucharu Polski WKKW, rozgrywany w ramach zawodów Baborówko Horse Sale Show. Zawodnicy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych, a ich wyniki zliczały się do rankingu kategorii klubowej.

Więcej…

Przed finałem Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W miniony weekend odbyła się ostatnia eliminacja Pucharu Polski WKKW, rozegrana podczas Strzegom Autumn Show. Po szesnastu eliminacjach - czas na finał, który zostanie rozegrany w ostatni weekend września w ramach Baborówko Horse Sale Show.

Więcej…

Przed ostatnią eliminacją w Strzegomiu

Drukuj PDF

W miniony weekend odbyły się dwie eliminacje Pucharu Polski WKKW: czternasta w Mosznie oraz piętnasta w Sopocie. Przed nami ostatnia przed finałem eliminacja, rozgrywana w ramach Strzegom Autumn Show.

Więcej…

Dwa razy eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Za nami trzynasta eliminacja Pucharu Polski WKKW, rozgrywana w  poprzedni weekend podczas zawodów Facimiech Horse Trials, a przed nami kolejne - czternasta i piętnasta, rozgrywane w przyszły weekend podczas zawodów w Sopocie i Mosznie.

Więcej…

Na starcie podczas Facimiech Horse Trails

Drukuj PDF

W kolejny weekend, od 31 sierpnia do 2 września, odbędzie się trzynasta eliminacja Pucharu Polski WKKW podczas trzeciej edycji Facimiech Horse Trails. Na starcie stawi się 140 koni z 4 państw.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2019
Designed by Jakub Krukowski