Home
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Puchar Polski WKKW po VIII eliminacji

Drukuj PDF

W dniach 13-14 lipca na terenie Stadniny Koni w Walewicach rozegrano VIII Eliminację Pucharu Polski WKKW. W zawodach rankingowe punkty zdobywali zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych oprócz seniorów, jednak największe zmiany w tabeli zauważyć można w najmłodszych kategoriach wiekowych oraz w grupie Open.

Więcej…

VII Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Nie zabrakło emocji podczas minionego weekendu, w czasie którego w ramach LOTTO Strzegom Horse Trials rozegrana została VII Eliminacja Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W dniach 15-17 czerwca na terenie Klubu Jeździeckiego Jaroszówka rozegrano po prawie rocznej przerwie Zawody Ogólnopolskie WKKW. Były one VI Eliminacją Pucharu Polski. Zawodnicy wszystkich kategorii z wyjątkiem Seniorów, rywalizowali w konkursach od LL do ZK2*. W ramach tych zawodów rozegrane zostały również Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz Eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Więcej…

V Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W dniach 23-26.05.2019 podczas 12. Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, odbyła się V eliminacja Pucharu Polski WKKW. W pięciu międzynarodowych konkursach rywalizowało 170 par z 14 krajów. W trakcie zawodów rozegrany został również konkurs ZR-L, w którym wzięło udział 55 zawodników z Polski, Czech i Niemiec.

Więcej…

IV Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W ubiegły weekend (11-12.05.2019) podczas zawodów w Stadninie Koni Racot, odbyła się czwarta eliminacja Pucharu Polski WKKW, podczas której punkty mogli zbierać zawodnicy ze wszystkich kategorii wiekowych oprócz seniorów.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2019
Designed by Jakub Krukowski