Home
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

III Eliminacja PP WKKW już za nami!

Drukuj PDF

W miniony weekend podczas międzynarodowych zawodów Strzegom Summer Tour, w dniach 2-5 lipca 2020 r. rozegrana została III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty rankingowe zawodnicy rywalizowali w konkursach CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S.

Więcej…

Za nami druga eliminacja PPWKKW 2020!

Drukuj PDF

Po punkty rankingowe zawodnicy wybrali się do Stadniny Koni Moszna. Zawody krajowe odbyły się w dniach 26-27.06.2020. Rozegrane zostały zawody w kategoriach od CNC 75 cm do CNC2*.

Więcej…

Ruszył PP WKKW 2020

Drukuj PDF

W związku ze wznowieniem zawodów jeździeckich w Polsce, ruszył Puchar Polski WKKW 2020. Planowanych jest 11 eliminacji w 10 miastach oraz finał w Baborówku w dniach 25-27.09.2020, podczas zawodów Baborówko Horse Sale Show. Pierwsza eliminacja Pucharu Polski odbyła się w Kwiekach w dniach 20-21 czerwca.

Więcej…

Rozgrywki PPWKKW 2020 odsunięte w czasie

Drukuj PDF

Szanowni Państwo, Drodzy Zawodnicy i Kibice!

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo zawodników i publiczności w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie, rozpoczęcie rozgrywek Pucharu Polski WKKW 2020 zostaje odsunięte w czasie. Jesteśmy w kontakcie z Organizatorami poszczególnych eliminacji oraz z dużą uwagą i na bieżąco obserwujemy rozwój wydarzeń. Mając na uwadze wysoką frekwencję w poprzednich edycjach PPWKKW, możliwie elastycznie dopasujemy terminarz rozgrywek do faktycznego czasu rozpoczęcia sezonu. Liczymy, że wkrótce będziemy mogli potwierdzić terminy tegorocznych rozgrywek Pucharu Polski WKKW.

Wszelkie informacje oraz nowy terminarz rozgrywek Pucharu Polski WKKW będą zamieszczone na stronie: www.ppwkkw.pl.

W Baborówku tym razem Niemcy najlepsi

Drukuj PDF

W miniony weekend w Baborówku odbyły się zawody Baborówko Horse Sale Show, w ramach których rozgrywano trzy klasy zawodów międzynarodowych oraz dwie klasy konkursów krajowych. Wydarzenie było także finałem Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2020
Designed by Jakub Krukowski