Home

V Eliminacja w Baborówku

V Eliminacja Pucharu Polski WKKW zakończona. Tym razem zawodnicy zdobywali punkty do rankingu podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko w konkursach krajowych klasy L i P oraz międzynarodowych: CIC*, CIC** i CCI**, a w konkursie CIC* jednocześnie walczono o tytuł Mistrza Polski Juniorów.

Na prowadzeniu w grupie seniorów pozostał Kamil Rajnert, który zwyciężając w konkursie CCI** zdobył 60 punktów do rankingu. Na drugim miejscu ze stratą 8 punktów do lidera znajduje się Paweł Warszawski, który podczas Eliminacji w Baborówku nie startował. Trzecią pozycję ex aequo  zajmują Paweł Spisak oraz Jan Kamiński, który na Seniorze zajął 2 miejsce w konkursie CIC**. Sytuacja w tej kategorii wiekowej staje się co raz bardziej zacięta, różnice między zawodnikami w pierwszej dziesiątce pozwalają zachować szanse na końcowe zwycięstwo wszystkim zawodnikom z czołówki.

W kategorii Juniorów, liderem została Zuzanna Burkert, która zajęła 4 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, drugą pozycję zajmuje Sylwia Kupczyk, a trzecią brązowa medalistka Mistrzostw – Anna Łopato. W kategorii Juniorów Młodszych na prowadzeniu umocniła się Wiktoria Knap, która na Orsku została Mistrzynią Polski Juniorów, natomiast na drugie miejsce wysunęła się Julia Elzanowska (srebrny medal w MPJ).

Wszystkich zawodników i sympatyków Pucharu Polski WKKW zapraszamy na VI Eliminację do Sopotu, która odbędzie się w dniach 08-10.08.2014.

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2019
Designed by Jakub Krukowski