Home
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Puchar Polski WKKW

Propozycje - Finał

Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Finału Pucharu Polski WKKW - 28-30 września 2012:

CIC

CNC

Termin zgłoszeń mija 12 września 2012 r.

Puchar Polski WKKW po III Eliminacji

Drukuj PDF

W dniach 13-15 maja na terenie Stadniny Koni Racot rozegrano III Eliminację Pucharu Polski WKKW.  Zawodnicy rywalizowali w czterech konkursach krajowych: CNC LL, CNC L, CNC P, CNC*.

W najtrudniejszym konkursie zawodów – CNC* zwyciężył Ksawery Śniegucki (JKS Jaroszówka) na klaczy Kharisma, zawodnik zajął również trzecie miejsce na koniu Shy Boy, drugie miejsce w konkursie wywalczył Artur Społowicz (KJ Jaroszówka) na koniu Tanger. W konkursie klasy P wygrał Paweł Warszawski ( SJ Baborówko) na klaczy Lucinda ex Ani 4, w klasie L ponownie pierwsze i trzecie miejsce zajął Ksawery Śniegucki ( JKS Jaroszówka) natomiast drugie Paweł Warszawski. W klasie LL pierwsze miejsce wywalczył Artur Społowicz, a drugie i trzecie miejsce wywalczyli odpowiednio młodzicy: Gabriela Kozłowska (Fer Więckowice) i Krzysztof Podraza (JKS Dako-Galant).

Więcej…

Finał - zgłoszenia

Drukuj PDF

Już w następny weekend (28-30 września) na hipodromie w Baborówku rywalizować będą najelpsi zawodnicy z Polski oraz goście z Niemiec, Danii, Szwecji, Czech i Szwajcarii w ramach międzynarodowych zawodów WKKW oraz Finału Pucharu Polski w tej dyscyplinie.

Zapraszamy do zapoznania się z listą zgłoszonych koni.

Więcej…

Siedem złotych medali Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Zakończył się finał Pucharu Polski WKKW, rozgrywany w ramach zawodów Baborówko Horse Sale Show. Zawodnicy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych, a ich wyniki zliczały się do rankingu kategorii klubowej.

Więcej…

III Eliminacja w Racocie

Drukuj PDF

W najbliższy weekend od 13 do 15 maja na terenie Stadniny Koni Racot odbędzie się III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy będą walczyć o pucharowe punkty w 4 konkursach – CNC LL, CNC L, CNC P oraz CNC*. Do zawodów zgłoszono prawie 120 koni, a swój udział potwierdzili m.in. Paweł Warszawski (SJ Baborówko), Artur Społowicz (KJ Jaroszówka) i Jacek Gałczyński (Racocki KJ) zajmujący czołowe lokaty w kategorii Seniorów.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2019
Designed by Jakub Krukowski