Home
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Puchar Polski WKKW

Czas na Puchar Polski WKKW 2015!

Drukuj PDF

Już za niespełna miesiąc, podczas pierwszych Krajowych zawodów WKKW w sezonie 2015, które odbędą się w Strzegomiu w dniach od 27 do 29 marca, odbędzie się inauguracja rozgrywek Pucharu Polski WKKW. Cykl ten składać się będzie z 7 Eliminacji oraz Finału, który w tym roku rozegrany zostanie w Sopocie w dniach od 2 do 4 października.

Więcej…

VIII Eliminacja Pucharu Polski za nami!

Drukuj PDF

W miniony weekend na terenie Kaszubskiego Stowarzyszenia Promowania Sportów Konnych odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW, a w ramach ich VIII Eliminacja Pucharu Polski WKKW oraz eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Więcej…

Po siódmej eliminacji w Facimiechu

Drukuj PDF

W miniony weekend w Klubie Jeździeckim Facimiech odbyły się krajowe zawody WKKW, a w ich ramach Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców i Juniorów oraz eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W ramach zawodów jeźdźcy i amazonki zbierali także punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW 2018.

Więcej…

Listy startowe

Drukuj PDF

Zachęcamy do zapoznania się z listami startowymi pierwszego dnia  - ujeżdżenie,  Finału Pucharu Polski WKKW 2014, który odbywa się na terenie Stadniny Koni Racot.

pobierz

Wyniki po 2 dniu Finału PP WKKW

Drukuj PDF

Po pełnym emocji dniu na crossie czołówka konkursu CNC2* pozostała bez zmian - prowadzi Kamil Rajnert, drugi jest Paweł Spisak, a trzeci Paweł Warszawski. W CNC1* prowadzi Franziska Gillmaier, w Finale Juniorów Młodszych Wiktoria Knap, a w Finale Młodzików Hanna Stryjewska. Jutrzejszy dzień zaczynamy o godz. 9.00 przeglądem weterynaryjnym, a o godz. 11.00 rozpoczną się próby skoków 4 finałowych konkursów. Zapraszamy do Racotu!

pobierz

Copyright © Puchar Polski WKKW 2019
Designed by Jakub Krukowski