Home
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Puchar Polski WKKW

Puchar na Festiwalu

Drukuj PDF

W dniach 17-19.07 podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko odbyła się 5 Eliminacja Pucharu Polski WKKW, podczas której rozegrano konkursy krajowe (CNC L, CNC P), międzynarodowe (CIC*, CIC** w tym po raz pierwszy konkurs CIC***) oraz wyłoniono Mistrza Polski Juniorów.

Na prowadzenie w kategorii Seniorów wysunął się Paweł Warszawki (SJ Baborówko), który zajął 10 miejsce w konkursie CIC*** na ogierze Huzar. Na drugim miejscu, z różnicą 1 punktu, znajduję się Paweł Spisak (JKS Dako Galant Skibno), zwycięzca CIC* na klaczy Heart’s Desire. Na trzecim miejscu znalazł się Kamil Rajnert (SCSJ Coval Biały Bór).

Więcej…

Więcej i wyżej w Pucharze Polski WKKW

Drukuj PDF

Regulamin Pucharu Polski WKKW 2018 wprowadza cztery najważniejsze zmiany w tegorocznych rozgrywkach. Pierwsza z nich odnosi się do zwiększającego się zainteresowania Pucharem Polski WKKW i rosnącej liczby zawodników. Spowodowało to wprowadzenie osobnej kategorii wiekowej, w której rywalizować będą Młodzi Jeźdźcy (w poprzednich latach startowali oni wspólnie z Seniorami).

Więcej…

Puchar Polski WKKW w Strzegomiu

Drukuj PDF

W ostatni weekend od 26 do 28 czerwca 2015 podczas zawodów Strzegom Horse Trials Polacy walczyli o punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW. Konkursy rozgrywane w Strzegomiu pozwoliły wyłonić nowego lidera.

Więcej…

Trzech liderów po Racocie

Drukuj PDF

W dniach 15-17.05 na terenie Stadniny Koni Racot rozegrano III Eliminację Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkursach krajowych: CNC LL, CNC L, CNC P, CNC*.

W najtrudniejszym konkursie zawodów – CNC* zwyciężył Paweł Spiak (JKS Dako-Galant Skibno), który startował na Admirale. Drugie miejsce zajął Paweł Warszawski (SJ Baborówko) na ogierze Huzar. Dzięki temu zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w rankingu PP WKKW w kategorii seniorów razem z Arturem Społowiczem (KJ Jaroszówka), który zajął trzecie miejsce w konkursie na Rozmarynie, oraz Aleksą Karlińską (LKS Stragona Strzegom).

Więcej…

III Eliminacja w Racocie

Drukuj PDF

W najbliższy weekend od 16 do 17 maja na terenie Stadniny Koni Racot odbędzie się III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy będą walczyć o pucharowe punkty w 4 konkursach – CNC LL, CNC L, CNC P oraz CNC*. Do zawodów zgłoszono ponad 150 koni, a swój udział potwierdzili m.in. Aleksa Karlińska, Paweł Warszawski i Artur Społowicz zajmujący czołowe lokaty w kategorii Seniorów. Zaskoczeniem może być start reprezentantów Polski Pawła Warszawskiego i Artura Społowicza na podstawowych koniach w konkursie CNC1*, ale jest to kolejny etap w przygotowaniach do startu na poziomie CCI3* w węgierskim Dunakeszi, gdzie zawodnicy powalczą o kwalifikację do tegorocznych Mistrzostw Europy i punkty do rankingu olimpijskiego. W zawodach wezmą również udział liderki kategorii Juniorów: Wikotria Knap i Młodzików: Oliwia Paździora, a także znajdująca się na czele rankingu Amatorów Anna Sobańska. Ponadto w Racocie wystartuje wielu zawodników w niższych kategoriach wiekowych – Juniorów Młodszych (14-15 lat) oraz Młodzików (11-13 lat), dla których te zawody będą szansą do zdobycia pierwszych punktów do rankingu.

Copyright © Puchar Polski WKKW 2019
Designed by Jakub Krukowski