Home

Puchar Polski WKKW po I Eliminacji

W weekend podczas międzynarodowych i krajowych zawodów na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz-Jaroszówka odbyła się I Eliminacja Pucharu Polski WKKW w sezonie 2016. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w sześciu konkursach zawodów WKKW od LL do CIC2*.

 

W kategorii Seniorów pierwszym liderem został Kamil Rajner z SCSJ Coval-Biały Bór, który zwyciężył w najtrudniejszym konkursie zawodów CIC2* na koniu Lassban Radovix - oraz w konkursie CIC* na koniu Libertina. Na drugim miejscu w tej kategorii jest Mariusz Kleniuk reprezentujący klub LKJ Hippologia Strzegom, który zajął 2 m-ce w konkursie CIC2* (jako jedyny nie przekroczył normy czasu w próbie terenowej), a trzecie miejsce zajmuje Paweł Spisak z JKS Dako-Galant Skibno.

W kategorii Juniorów prowadzi Małgorzata Cybulska z SKJ Sopot, która na koniu Chenaro 2 zajęła drugie miejsce w konkursie CIC*, drugie miejsce zajmuje reprezentant gospodarzy Marcel Dul, a miejsce trzecie zajmuję Julia Elzanowska, która wystartowała na nowym koniu Lucky Comeback z SJ Baborówko.

Liderem w kategorii Juniorów Młodszych (14-15 lat) jest Martyna Kucharska (KJ Jaroszówka), a w grupie Młodzików (11-13 lat) Karolina Ślązak, natomiast w kategorii Amatorów (osoby powyżej 18 roku życia, którym w karierze jeździeckiej nie została przyznana II klasa sportowa WKKW i nigdy nie startowali w konkursie wyższym niż CNC P) pierwszą liderką w tym sezonie została Paulina Polonis.

II Eliminacja Pucharu Polski WKKW odbędzie się już za 2 tygodnie w dniach 29.04-01.05 na terenie Hipodromu Sopot. Zapraszamy na majówkę do Sopotu!

Poniżej aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2020
Designed by Jakub Krukowski