Home Eliminacje V. Jaroszówka (18-19.06.2022)

Jaroszówka

Jaroszówka

Ośrodek Sportów Konnych Jaroszówka

Jaroszówka – miejscowość położona na Dolnym Śląsku w gminie Chojnów, 18 km od Legnicy i około 25 km od Lubina. Miejscowość leży nad rzeką Czarna Woda, a treny wokół wsi są obszarem chronionym zwanym Doliną Czarnej Wody.

W Jaroszówce znajduje się Stadnina Koni, która od lat słynie z hodowli koni pełnej krwi angielskiej. Integralną częścią stadniny był zawsze Ośrodek Sportów Konnych, który od początku 2010 roku jest samodzielnym ośrodkiem szkoleniowo-treningowym, zarządzanym przez Artura Społowicza, dwukrotnego uczestnika Igrzysk Olimpijskich oraz wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski w dyscyplinie Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego. W ośrodku odbywają  się  profesjonalne treningi i szkolenia  dla osób trenujących jeździectwo. Poza tym w Ośrodku wykwalifikowani instruktorzy prowadzą zajęcia  nauki jazdy konnej oraz prowadzony jest pensjonat dla koni.

W Ośrodku planowana jest sukcesywna modernizacja oraz kontynuowanie tradycji organizacji otwartych zawodów zarówno w WKKW jak i w skokach.

Zapraszamy do Jaroszówki!

www.spolowicz-jaroszowka.pl

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski