Home

IV Eliminacja Pucharu Polski WKKW

W ubiegły weekend (11-12.05.2019) podczas zawodów w Stadninie Koni Racot, odbyła się czwarta eliminacja Pucharu Polski WKKW, podczas której punkty mogli zbierać zawodnicy ze wszystkich kategorii wiekowych oprócz seniorów.

W kategorii młodych jeźdźców pozycję lidera utrzymała nieobecna w Racocie - Aleksandra Chmielińska z LKJ Hippologia Strzegom. Tuż za nią uplasowała się amazonka reprezentująca ZKS Drzonków-Wiktoria Knap, która na ten moment posiada zaledwie 3 punkty przewagi nad Julią Sopińską z KJ Dziecinów, zajmującą trzecie miejsce w rankingu młodych jeźdźców.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji juniorów zajmuje Amelia Mokrzycka z LKJ Hippologia Strzegom. Drugie miejsce utrzymała zawodniczka reprezentująca UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny'' - Alicja Tropiło, której do pozycji lidera brakuje 7 punktów. Na miejsce trzecie awansowała Katja Gontowiuk z ZKS Drzonków.

W rankingu juniorów młodszych bez zmian - Gabriela Kozłowska z SJ Baborówko zajmuje pozycję lidera w klasyfikacji Pucharu Polski WKKW, którą utrzymuje od pierwszej eliminacji. Miejsce drugie zajmuje Karolina Ślązak z LZJ Drama Zbrosławice, a trzecie Zofia Złotnicka z SKJ WJ Piaseccy Equestrian.

W SK Racot świetnie spisali się młodzicy. Na miejscu pierwszym w rankingu znajduje się Wirginia Dąbrowska z KJ Szarża. Awans na miejsce drugie zaliczyła Karolina Miś z KJ Koko Brzeźniki wyprzedzając Antoninę Popiel z UKS Akademia Jeździectwa, która aktualnie zajmuje miejsce trzecie.

W kategorii Open nowym liderem jest Katarzyna Stąpor (LKS Stragona), która posiada zaledwie
2 punkty przewagi nad Joanną Mandecką-Turczyńską (KJ Facimiech). Miejsce trzecie zajmuje Marcin Michałek (KJ Facimiech).

W rankingu klubowym prowadzenie utrzymał LKJ Hippologia Strzegom z przewagą 70 punktów nad
SJ Baborówko. Na miejsce trzecie awansował klub ZKS Drzonków.

Kolejna eliminacja Pucharu Polski WKKW 2019 odbędzie się podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko w dniach od 23 do 26 maja w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko.

Zapraszamy!

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2019
Designed by Jakub Krukowski