Home

Puchar Polski WKKW po IX eliminacji

W miniony weekend podczas Strzegom Summer Tour w dniach 1-4 sierpnia 2019r. rozegrana została IX Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty do rankingu walczyli zawodnicy ze wszystkich kategorii.

W klasyfikacji Seniorów bez zmian. Po dobrym starcie w konkursie CCI4*-S prowadzenie w rankingu utrzymał Mateusz Kiempa z CSJ Coval. Jan Kamiński (Equikam Sp. z o.o.) zajmuje miejsce drugie, a Mariusz Kleniuk (LKJ Hippologia Strzegom) miejsce trzecie.

W rankingu Młodych Jeźdźców pozycję lidera utrzymała również Julia Gillmaier z KS Gillmaier. Na drugie miejsce wysunęła się Wiktoria Knap z ZKS Drzonków, wyprzedzając Aleksandrę Chmielińską z LKJ Hippologia Strzegom, która aktualnie zajmuje miejsce trzecie.

W kategorii Juniorów na prowadzeniu niezmiennie zawodniczka z klubu UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny”- Alicja Tropiło, która wyprzedza Annę Przysadę (Racocki KJ) oraz Katję Gontowiuk (ZKS Drzonków).

W kategorii Juniorów Młodszych pozycję lidera utrzymała niestartująca w Strzegomiu - Gabriela Kozłowska z SJ Baborówko. Tuż za nią w rankingu znajduje się Karolina Ślązak (LZJ Drama Zbrosławice). Miejsce trzecie należy do Juli Witkowskiej z Equikam Sp. z o.o. .

W rankingu Młodzików bez zmian – pierwsze miejsce zajmuje Wirginia Dąbrowskia z KJ Szarża, drugie miejsce - Klaudia Gawdzik z UKS "Vacat Eventing Sulbiny", a trzecie – Karolina Miś z KJ Koko Brzeźniki.

Po dziewiątej eliminacji w kategorii OPEN z miejsca szóstego na miejsce pierwsze awansowała Patrycja Zubko z SJ Baborówko. Katarzyna Stąpor z LKS Stragona zajmująca miejsce drugie traci zaledwie 13 punktów do lidera. Miejsce trzecie zajmuje Joanna Mandecka-Turczyńska z KJ Facimiech.

W rankingu klubowym pierwsze miejsce zajmuje obecnie SJ Baborówko, miejsce drugie należy do Equikam Sp. z o.o. , a miejsce trzecie do ZKS Drzonków.

Dziesiąta eliminacja Pucharu Polski WKKW odbędzie się w Facimiechu w dniach 23-25 sierpnia 2019. Zapraszamy!

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2020
Designed by Jakub Krukowski