Home

Puchar Polski WKKW po X eliminacji

Za nami dziesiąta eliminacja Pucharu Polski WKKW, rozegrana podczas zawodów Facimiech Horse Trials w dniach 23-25.08.25019 W ramach eliminacji w Facimiechu punkty rankingowe zdobywali zawodnicy ze wszystkich kategorii wiekowych.

W kategorii Seniorów bez zmian – na pierwszym miejscu Mateusz Kiempa z CSJ Coval, na drugim Jan Kamiński z Equikam Sp. z o.o a na trzecim Mariusz Kleniuk z LKJ Hippologia Strzegom.

Wśród młodych jeźdźców pozycję lidera umocniła Julia Gillmaier z KS Gillmaier, która wygrała konkurs CCI3*-S. Na drugim miejscu w rankingu znajduje się Wiktoria Knap (ZKS Drzonków), a na trzecim – Aleksandra Chmielińska z LKJ Hippologia Strzegom.

W rankingu Juniorów również bez zmian – Alicja Tropiło z UKS Vacat Eventing Sulbiny na miejscu pierwszym, Anna Przysada z Racockiego KJ na miejscu drugim i Katja Gontowiuk z ZKS Drzonków na miejscu trzecim.

W kategorii Juniorów Młodszych – liderem niezmiennie Gabriela Kozłowska reprezentująca klub
SJ Baborówko. Na miejscu drugim znajduje się Karolina Ślązak z LZJ Drama Zbrosławice, a na trzecim Julia Witkowska Equikam Sp. z o.o.

W kategorii Młodzików prowadzi Wirginia Dąbrowska z KJ Szarża. Klaudia Gawdzik z UKS Vacat Eventing Sulbiny, która aktualnie zajmuje miejsce drugie traci do lidera zaledwie 6 punktów. Na miejscu trzecim – niestartująca w Facimiechu Karolina Miś z KJ Koko Brzeźniki.

W kategorii Open pozycję lidera utrzymała Patrycja Zubko z SJ Baborówko, a miejsce drugie – Katarzyna Stąpor z LKS Stragona. Na miejsce trzecie awansował Piotr Piasecki z KJ Aromer.

Po zawodach w Facimiechu klasyfikacja klubowa nie uległa zmianie. Na miejscu pierwszym niezmiennie SJ Baborówko, na miejscu drugim klub Equikam Sp. z o.o. , a na trzecim ZKS Drzonków.

Kolejna kwalifikacja Pucharu Polski WKKW odbędzie się na Hipodromie w Sopocie w dniach
05-08.09.2019. Zapraszamy!

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2020
Designed by Jakub Krukowski