Home

Puchar Polski WKKW po XII eliminacji

Za nami ostatnia XII eliminacja Pucharu Polski WKKW przed finałem. Eliminacja ta odbyła się w Stadninie Koni Moszna w dniach 13-15.09.2019. Zawodnicy ze wszystkich kategorii wiekowych, oprócz Seniorów mogli zdobywać punkty do rankingu.

Po XI eliminacji w Sopocie – wśród Seniorów prowadzi Mateusz Kiempa z CSJ Coval. Drugie miejsce zajmuje Jan Kamiński z Equikam Sp. z o.o., a trzecie Mariusz Kleniuk z LKJ Hippologia Strzegom.

Ranking Młodych Jeźdźców po zawodach w Mosznej nie uległ zmianie. Na prowadzeniu Julia Gillmaier z KJ Gillmaier, na drugim miejscu Wiktoria Knap z ZKS Drzonków, na trzecim miejscu Paulina Maciejewska z ZKS Drzonków.

Wśród Juniorów, liderem w klasyfikacji jest Alicja Tropiło z UKS Vacat Eventing Sulbiny. Tuż za nią w rankingu znajduje się Anna Przysada z Racockiego KJ. Na miejsce trzecie awansował Diego Pieniaszek KJ Grek Sp z.o.o. .

W kategorii Juniorów Młodszych liderem niezmiennie Gabriela Kozłowska z SJ Baborówko, która prowadzi w klasyfikacji Pucharu Polski od I eliminacji! Na miejscu drugim Karolina Ślązak z LZJ Drama Zbrosławice, a na miejscu trzecim Julia Witkowska z Equikam Sp z o.o. .

W rankingu Młodzików na pierwszym miejscu znajduje się Wirginia Dąbrowska z KJ Szarża. Tuż za nią, tracąc zaledwie 6 punktów – Klaudia Gawdzik z UKS Equikam Sulbiny, a na miejscu trzecim ex aequo Karolina Miś z KJ Koko Brzeźniki i Katarzyna Żuchowicka z SSJK Grobice.

W klasyfikacji Open – na czele rankingu reprezentantka SJ Baborówko Patrycja Zubko, na miejscu drugim Daria Kobiernik z Zielonogórskiego KJ Przylep-Lotnisko, a na miejscu trzecim Katarzyna Stąpor z LKS Stragona.

Na pierwszym miejscu wśród klubów znajduje się Equikam Sp. z o.o., dla którego punktowali: Jan Kamiński, Małgorzata Korycka, Julia Witkowska i Kaja Pruszkowska. Na miejscu drugim w rankingu znajduje się SJ Baborówko, a na miejscu trzecim ZKS Drzonków.

W dniach 27-29.09.2019 odbędzie się Finał Pucharu Polski WKKW w Baborówku! Zapraszamy!

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2019
Designed by Jakub Krukowski