Home

Za nami druga eliminacja PPWKKW 2020!

Po punkty rankingowe zawodnicy wybrali się do Stadniny Koni Moszna. Zawody krajowe odbyły się w dniach 26-27.06.2020. Rozegrane zostały zawody w kategoriach od CNC 75 cm do CNC2*.

Na miejscu pierwszym w kategorii Juniorów, niezmiennie od pierwszej eliminacji pozostaje Maurycy Wyżykowski ze Stowarzyszenia SKJ Grobice. Po wygranej w konkursie CNC2*, na drugim miejscu w rankingu uplasowała się Karolina Ślązak z LZJ Drama Zbrosławice.  Na miejscu trzecim Weronika Rozbiewska z SKJ WJ Piaseccy Equestrian.

W kategorii Juniorów Młodszych nowym liderem została Julia Witkowska z Equikam Sp. Z o.o. , której punkty rankingowe dało zwycięstwo w konkursie CNC1* Na drugim miejscu w rankingu uplasowała się Zofia Złotnicka z SKJ WJ Piaseccy Equestrian, a na trzecim Klaudia Gawdzik z UKS Vacat Sulbiny Eventing.

W kategorii OPEN na miejscu pierwszym ex aequo Jerzy Lipkowski z KJ Polonez oraz Jolanta Tarczyńska z LZJ Drama Zbrosławice. Na miejscu drugim również ex aequo Joanna Durka z Stowarzyszenia SKJ Grobice oraz Paulina Selega z LKJ Moszna. Miejsce trzecie należy do Ewy Lewandowskiej z Gdyńskiego Towarzystwa Hippicznego.

Trzecia eliminacja Pucharu Polski WKKW już w najbliższy weekend!

Zapraszamy na międzynarodowe zawody Strzegom Summer Tour w dniach 3-5 lipca, podczas których rozegrane zostaną konkursy CCI1* - Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S.

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2021
Designed by Jakub Krukowski