Home

III Eliminacja PP WKKW już za nami!

W miniony weekend podczas międzynarodowych zawodów Strzegom Summer Tour, w dniach 2-5 lipca 2020 r. rozegrana została III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty rankingowe zawodnicy rywalizowali w konkursach CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S.

Pozycję lidera w rankingu Juniorów utrzymał Maurycy Wyżykowski ze Stowarzyszenia SKJ Grobice, startując w konkursie CCI2*-S. Zawodnik ten jako jedyny Junior wystartował we wszystkich trzech dotychczasowych eliminacjach. Na drugie miejsce awansowała Weronika Rozbiewska z SKJ WJ Piaseccy Equestrian, a na trzecie miejsce Antoni Baran z KJ Aromer.

Pierwsze miejsce w rankingu Juniorów Młodszych zajmuje aktualnie Zofia Złotnicka z SKJ WJ Piaseccy Equestrian. Na drugie miejsce spadła Julia Witkowska z Equikam Sp. z o.o. Trzecie miejsce w ranking utrzymały nieobecne na zawodach w Strzegomiu zawodniczki - Klaudia Gawdzik z UKS Vacat Eventing Sulbiny oraz Ewelina Falkowska z Equikam Sp. z o.o.

W kategorii OPEN na prowadzeniu znajduje się Joanna Durka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice. Z miejsca jedenastego na miejsce drugie awansowała Magda Mirosz z UKS Vacat Eventing Sulbiny. Na miejscu trzecim ex aequo aż trzech zawodników: Jerzy Lipkowski z KJ Polonez, Jolanta Tarczyńska z LZJ Drama Zbrosławice oraz Daniel Zawadzki z Polskiej Akademii Jeździeckiej.

W związku z rozgrywaniem wyłącznie konkursów międzynarodowych w Strzegomiu, Młodzicy nie mogli zdobywać punktów do rankingu PP WKKW.

Czwarta eliminacja Pucharu Polski WKKW już w najbliższy weekend!

Zapraszamy na zawody krajowe w Jaroszówce w dniach 11-12.07.2020, podczas których rozegrane zostaną konkursy: CNC 1*, CNC 100, CNC 90, CNC 75.

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2021
Designed by Jakub Krukowski