Home

IV Eliminacja PP WKKW w Jaroszówce

W dniach 10-12 lipca 2020 roku, na terenie Klubu Jeździeckiego Jaroszówka odbyła się IV eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty rankingowe  w konkursach od CNC1* do CNC 75 cm.

W klasyfikacji Juniorów liderem rankingu pozostał niestartujący w Jaroszówce Maurycy Wyżykowski ze Stowarzyszenia SKJ Grobice. Na drugim miejscu znajduje się Weronika Rozbiewska z SKJ WJ Piaseccy Equestrian, która do pozycji lidera traci 35 punktów. Na trzecim miejscu Antoni Baran z KJ Aromer.

W rankingu Juniorów Młodszych również bez zmiany lidera. Na pierwszym miejscu Zofia Złotnicka z SKJ WJ Piaseccy Equestrian. Na drugie miejsce awansowała Ewelina Falkowska z Equikam Sp. z o.o. tracąc jedynie 2 punkty do miejsca pierwszego. Na trzecim miejscu znajduje się Jacek Rajnert z Kaszubskiego Stowarzyszenia Promowania Sportów Konnych.

W klasyfikacji Młodzików na pierwszym miejscu w rankingu uplasowała się Zuzanna Społowicz z KJ Jaroszówka, której maksymalną liczbę punktów dała wygrana w konkursie CNC 100 cm. Na drugim miejscu znajduje się Patrycja Urbaniak z KJ Jaroszówka, a na trzecim Hanna Wedmańska z LKS Stragona Strzegom.

W kategorii OPEN na pierwszym miejscu w klasyfikacji pozostała Joanna Durka, mając na koncie 98 punktów rankingowych. Drugie miejsce zajmuje Magda Mirosz z UKS Vacat Eventing Sulbiny, tracąc 13 punktów do pozycji lidera. Na trzecie miejsce awansowała Joanna Tarczyńska z LZJ Drama Zbrosławice.

Już w najbliższy weekend kolejna eliminacja Pucharu Polski WKKW!

Zapraszamy na V eliminację w dniach 18-19 lipca 2020 r., rozgrywaną podczas zawodów krajowych w Stadninie Koni Walewice!

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2021
Designed by Jakub Krukowski