Home

Ranking PP WKKW po V eliminacji!

W miniony weekend w dniach 18-19 lipca odbyła się V eliminacja Pucharu Polski WKKW na terenie Stadniny Koni Walewice. Zawodnicy zdobywali punkty w konkursach od CNC2* do CNC75.

Pierwszą pozycję w rankingu Juniorów utrzymał Maurycy Wyżykowski ze Stowarzyszenia SKJ Grobice. Drugie miejsce zajmuje Weronika Rozbiewska z SKJ WJ Piaseccy Equestrian. Z miejsca siódmego na miejsce trzecie awansowała Natalia Kotyra ze Stowarzyszenia SKJ Grobice.

W klasyfikacji Juniorów Młodszych bez zmian wśród liderów – miejsce pierwsze zajmuje Zofia Złotnicka z SKJ WJ Piaseccy Equestrian, miejsce drugie należy do Eweliny Falkowskiej z Equikam Sp. z o.o., a miejsce trzecie – Jacek Rajnert z Kaszubskiego Stowarzyszenia Promowania Sportów Konnych.

W rankingu Młodzików po V eliminacji PP ex aequo dwóch liderów - Zuzanna Społowicz z KJ Jaroszówka oraz Katarzyna Żuchowicka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice. Na drugim miejscu Patrycja Urbaniak z KJ Jaroszówka, a na trzecim Hanna Wedmańska z LKS Stragona.

W klasyfikacji OPEN liderem pozostała Joanna Durka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice, mając przewagę 49 punktów nad Magdą Mirosz (UKS Vacat Eventing Sulbiny), która aktualnie zajmuje miejsce drugie. Na miejscu trzecim Jolanta Tarczyńska z LZJ Drama Zbrosławice.

W najbliższy weekend kolejna eliminacja!

Zapraszamy na zawody krajowe do Racotu w dniach 25-26 lipca 2020, podczas których rozegrane zostaną konkursy CNC2*, CNC1*. CNC 100 oraz CNC 90.

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2021
Designed by Jakub Krukowski