Home

VI eliminacja PP WKKW

W dniach 18-19 lipca na terenie Stadniny Koni Racot rozegrana została VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty rankingowe zawodnicy rywalizowali w konkursach CNC2*, CNC1*, CNC 100 oraz CNC 90.

W klasyfikacji Juniorów, pierwsze miejsce w rankingu utrzymał niestartujący w Racocie Maurycy Wyżykowski ze Stowarzyszenia SKJ Grobice. Na drugim miejscu Weronika Rozbiewska z SKJ WJ Piaseccy Equestrian. Na trzecie miejsce w rankingu wysunął się Jakub Wiraszka z LKS Stragona.

Duże zmiany zaszły w klasyfikacji Juniorów Młodszych. Nowym liderem została zawodniczka reprezentująca klub Equikam Sp. z o.o. - Ewelina Falkowska. Na drugie miejsce awansowała Wiktoria Klimczak z KJ Koko Brzeźniki, a na trzecie Zuzanna Borkowska z UKJ Petrico Pony Karlino.

W rankingu Młodzików pozycję lidera wzmocniła Zuzanna Społowicz (KJ Jaroszówka), która jako jedyna ze swojej kategorii wiekowej wystartowała w konkursie CNC1*. Na drugim miejscu znajduje się Patrycja Urbaniak z KJ Jaroszówka, a na trzecim Hanna Wedmańska LKS Stragona.

W klasyfikacji OPEN na pierwszym miejscu Joanna Durka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice, na drugim miejscu Magda Mirosz z UKS Vacat Eventing Sulbiny, na trzecim miejscu Jolanta Tarczyńska z LZJ Drama Zbrosławice.

Najbliższa eliminacja już w ten weekend! Zapraszamy na zawody krajowe w dniach
31.07-02.08 do Stada Ogierów Bogusławice. Zawodnicy będą mogli zdobyć punkty rankingowe w konkursach: CNC2*, CNC1*, CNC 100, CNC 90, CNC 75.

Zapraszamy!

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2021
Designed by Jakub Krukowski