Home

VIII Eliminacja PP WKKW

W dniach 15-16 sierpnia na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech odbyła się VIII eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali w konkursach od CNC 2* do CNC 75. W ramach zawodów rozegrane zostały również Mistrzostwa Małopolski WKKW oraz Mistrzostwa Polski Amatorów WKKW.

W klasyfikacji Juniorów na pierwszym miejscu niezmiennie Weronika Rozbiewska z SKJ WJ Piaseccy Equestrian, na drugim miejscu Maurycy Wyżykowski ze Stowarzyszenia SKJ Grobice. Na trzecie miejsce awansowała Karolina Ślązak z LZJ Drama Zbrosławice, której maksymalną liczbę punktów dał start w konkursie CNC 2*.

W kategorii Juniorów Młodszych mamy nowego lidera! Wygrana w konkursie CNC 2* w Facimiechu dała Julii Witkowskiej (Equikam Sp. z o.o.) pierwsze miejsce w rankingu Juniorów Młodszych. Na drugim miejscu znajduje się Ewelina Falkowska z Equikam Sp. z o.o., na trzecim Zofia Złotnicka z SKJ WJ Piaseccy Equestrian.

Niezmiennie liderem wśród Młodzików jest Zuzanna Społowicz z KJ Jaroszówka, która umocniła swoją pozycję w rankingu wygrywając konkurs CNC 1*. Na drugie miejsce w klasyfikacji awansowała Patrycja Urbaniak z KJ Jaroszówka, a na trzecie Gabija Siwak z KJ Aromer.

W kategorii OPEN na pierwszym miejscu Joanna Durka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice. Na drugim miejscu Jolanta Tarczyńska z LZJ Drama Zbrosławice, której do pozycji lidera brakuje zaledwie 1 punkt. Na trzecim miejscu ex aequo dwóch zawodników – Sylwester Januszewski z TKJ Garbówek oraz Piotr Piasecki z KJ Aromer.

Do końca rozgrywek Pucharu Polski WKKW pozostały jedynie 3 eliminacje! W najbliższy weekend 22-23.08 zapraszamy do SHS Grobice na zawody krajowe WKKW – CNC 2*- CNC 75. Następnie X eliminacja odbędzie się w Strzegomiu (27-30.08), a XI eliminacja w Sopocie (03-06.09).

Finał Pucharu Polski WKKW odbędzie się w Baborówku podczas LOTTO Baborówko Horse Sale Show w dniach 25-27.09.2020. Zawodnicy rywalizować będą w konkursach finałowych: OPEN – CCI2*-S, Juniorzy – CCI2*-S, Juniorzy Młodsi – CNC 1*, Młodzicy – CNC 90. Zawodnicy, aby zostali sklasyfikowani w klasyfikacji końcowej, muszą wystartować w minimum jednych zawodach eliminacyjnych oraz w finale. Zawodnik, który nie wystartuje w konkursie finałowym, zajmie miejsce za zawodnikami startującymi w konkursie finałowym, w kolejności zgodnej z sumą punktów zdobytych w zawodach eliminacyjnych.

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2021
Designed by Jakub Krukowski