Home

Ranking po IX eliminacji PP WKKW

W miniony weekend, w dniach 21-23.08.2020 na terenie Stajni Hodowlano-Sportowej Grobice rozegrana została IX eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy mogli zdobywać punkty w konkursach CNC 2*-CNC 75.

W klasyfikacji Juniorów niezmiennie na prowadzeniu Weronika Rozbiewska z SKJ WJ Piaseccy Equestrian. Na drugim miejscu Maurycy Wyżykowski ze Stowarzyszenia SKJ Grobice, któremu do pozycji lidera brakuje 11 punktów. Na trzecie miejsce awansowała Natalia Kotyra (Stowarzyszenia SKJ Grobice), która zajęła wysokie 3 miejsce w konkursie CNC 2*.

W kategorii Juniorów Młodszych bez zmian. Na pierwszym miejscu znajduje się Julia Witkowska z klubu Equikam Sp. z o.o. Na drugim miejscu Ewelina Falkowska z Equikam Sp. z o.o., na trzecim Zofia Złotnicka z SKJ WJ Piaseccy Equestrian.

Wśród Młodzików, liderem klasyfikacji pozostaje Zuzanna Społowicz z KJ Jaroszówka, która na swoim koncie posiada 110 punktów, tym samym mając sporą przewagę nad innymi zawodnikami w tej kategorii. Na drugim miejscu znajduje się Patrycja Urbaniak z KJ Jaroszówka (88 punktów), a na trzecim Gabija Siwak z KJ Aromer (75 punktów).

W kategorii OPEN na pierwszym miejscu Joanna Durka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice, która wzmocniła swoją pozycję lidera, zajmując 2 miejsce w konkursie CNC 2*. Na drugim miejscu Jolanta Tarczyńska z LZJ Drama Zbrosławice. Na trzecim miejscu ex aequo dwóch zawodników – Sylwester Januszewski z TKJ Garbówek oraz Piotr Piasecki z KJ Aromer.

Do końca cyklu Pucharu Polski już tylko dwie eliminacje!

X eliminacja odbędzie się w Strzegomiu podczas międzynarodowych i krajowych zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials Show w dniach 27-30.08.2020.

Przypominamy, że zawodnicy, aby zostali sklasyfikowani w klasyfikacji końcowej, muszą wystartować w minimum jednych zawodach eliminacyjnych oraz w finale.

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2021
Designed by Jakub Krukowski