Home

X eliminacja PPWKKW

W dniach 28-30 sierpnia, odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody LOTTO Strzegom Horse Trials, które zarazem były X eliminacją Pucharu Polski WKKW. Z 11 konkursów rozegranych podczas zawodów w Strzegomiu, aż w 9 konkursach zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe, od CCI3*-L – CNC 100.

fot. Leszek Wójcik #shtstrzegom

W klasyfikacji Juniorów, nowym liderem została Karolina Ślązak z LZJ Drama Zbrosławice, która jako jedyna w swojej kategorii wiekowej, wystartowała w konkursie CCI3*-S, zdobywając tym samym maksymalną liczbę punktów. Na drugim i trzecim miejscu zawodnicy którzy punkty rankingowe zdobyli w konkursie CCIJ2*-S - Weronika Rozbiewska z SKJ WJ Piaseccy Equestrian (2) i Jakub Wiraszka z LKS Stragona (3).

W kategorii Juniorów Młodszych, pozycję lidera utrzymała Julia Witkowska z Equikam Sp. z o.o., startując w konkursie CCIP2*-L. Na drugim miejscu Ewelina Falkowska z Equikam Sp. z o.o., a na trzecim Zofia Złotnicka z SKJ WJ Piaseccy Equestrian.

W rankingu Młodzików, prowadzenie utrzymała Zuzanna Społowicz z KJ Jaroszówka, która w Strzegomiu wygrała konkurs CNC 100. Na drugim miejscu w klasyfikacji ex aequo Patrycja Urbaniak z KJ Jaroszówka oraz Katarzyna Żuchowicka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice. Na trzecim miejscu Hanna Wedmańska z LKS Stragona.

W kategorii OPEN na pierwszym miejscu znajduje się Joanna Durka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice. Na drugim miejscu Jolanta Tarczyńska z LZJ Drama Zbrosławice. Na trzecim miejscu reprezentant klubu KJ Aromer – Piotr Piasecki.

Przed nami ostatnia eliminacja, w której zawodnicy mogą powalczyć o punkty rankingowe oraz o klasyfikację finałową. Zapraszamy na XI eliminację Pucharu Polski WKKW do Sopotu, gdzie rozegrane zostaną konkursy międzynarodowe (CCI4*-L - CCI2*-S) i krajowe
(CNC 1* - CNC 100).

Zapraszamy również na Finał Pucharu Polski WKKW do Baborówka w ostatni weekend września, w dniach 25-27.09.2020!

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2021
Designed by Jakub Krukowski