Home

Ostatnia eliminacja PPWKKW

W dniach 4-6 września, na Hipodromie w Sopocie odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW. Były to ostatnie zawody eliminacyjne (XI) Pucharu Polski WKKW w tym sezonie. Zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe w konkursach od CCI3*-L do CNC 75.

W kategorii Juniorów niezmiennie na czele Karolina Ślązak z LZJ Drama Zbrosławice (237 pkt). Na miejscu drugim Weronika Rozbiewska z SKJ WJ Piaseccy Equestrian (209 pkt). Na miejsce trzecie wysunęła się Natalia Kotyra ze Stowarzyszenia SKJ Grobice (194 pkt).

W rankingu Juniorów Młodszych bez zmian - na pierwszym miejscu Julia Witkowska z Equikam Sp. z o.o. (225 pkt), na drugim miejscu Ewelina Falkowska z Equikam Sp. z o.o. (180 pkt), na trzecim Zofia Złotnicka z SKJ WJ Piaseccy Equestrian (158 pkt).

Wśród Młodzików, liderem niezmiennie pozostaje Zuzanna Społowicz z KJ Jaroszówka (140 pkt). Drugą pozycję w rankingu wzmocniła Patrycja Urbaniak z KJ Jaroszówka (116 pkt). Na miejscu trzecim w klasyfikacji uplasowała się Katarzyna Żuchowicka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice (108 pkt).

W kategorii OPEN na pierwszym miejscu w rankingu znajduje się Joanna Durka ze Stowarzyszenia SKJ Grobice (221 pkt). Na drugim miejscu Jolanta Tarczyńska z LZJ Drama Zbrosławice (202 pkt), a na trzecim Piotr Piasecki z KJ Aromer (167 pkt).

Finał Pucharu Polski WKKW odbędzie się w dniach 25-27.09.2020 podczas zawodów

Konkursy finałowe rozegrane zostaną w ramach konkursów:

  • CCI2*-S – OPEN, Juniorzy
  • CNC1* - Juniorzy Młodsi
  • CNC 90 – Młodzicy

Do Klasyfikacji końcowej liczone będą 4 najlepsze wyniki punktowe osiągnięte w zawodach eliminacyjnych podczas całego cyklu rozgrywek oraz wynik uzyskany w Finale. Zawodnik, który nie wystartuje w konkursie finałowym, zajmie miejsce za zawodnikami startującymi w Finale.

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2021
Designed by Jakub Krukowski