Home

XI eliminacja - Bogusławice

W dniach 2-4 września, na terenie ośrodka w Bogusławicach, odbyła się XI eliminacja Pucharu Polski WKKW. W ramach zawodów krajowych zawodnicy rywalizowali w konkursach od CNC 70 do CNC2*. Zawody w Bogusławicach były przedostatnią eliminacją przed zawodami finałowymi w Strzegomiu.

Wśród Młodych Jeźdźców pozycję lidera niezmiennie utrzymuje Alicja Tropiło z UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''. Na miejscu drugim Oliwia Rapa (UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''), a na miejscu trzecim Jakub Wiraszka z LKS Stragona.

Cenne punkty rankingowe w Bogusławicach zdobyła Weronika Król ze Stowarzyszenia Szkoła Sportów Konnych, dzięki którym umocniła swoją pozycję lidera w klasyfikacji indywidualnej Juniorów. Na drugim miejscu w rankingu znajduje się Karolina Ślązak z LZJ Drama Zbrosławice. Miejsce trzecie należy do Zuzanny Społowicz z KJ Jaroszówka.

W klasyfikacji Juniorów Młodszych na prowadzeniu Laura Gillmaier z Konie Sportowe Gillmaier. Miejsce drugie należy do Weroniki Krzeckiej z KJ w Jaroszówce. Na miejscu trzecim Nadia Niebieszczańska z CSJ Coval.

Wśród Młodzików liderem klasyfikacji niezmiennie Michalina Paterska z LKS Stragona. Na drugim miejscu uplasowała się Irmina Mozolewska z UKS Akademia Jeździectwa. Tuż za nią na miejscu trzecim Amelia Sygnat z KJ Szarża.

W kategorii Amatorów na pierwszym miejscu w rankingu znajduje się Zbigniew Kowalkowski z KJ Jaroszówka. Na miejscu drugim Agnieszka Zemla-Golonek z KJ Perrin, a na miejscu trzecim Anna Królikowska z SSKJ Grobice.

Liderzy klasyfikacji młodych koni:

Konie 4-letnie ex aequo:

Giorgia LA (Ojciec: Gold Quaterback ; Matka: Granada / Abke) – Rasa SP, zawodnik startujący – Jolanta Tarczyńska

Argento AA (Ojciec: Huzar/; Matka: Amira/ ) – Rasa M, zawodnik startujący - Stanislau Yavenka

Konie 5-letnie:

Grand (Ojciec: Le Voltaire;  Matka: Gowena / Jape) – Rasa SP; zawodnik startujący – Filip Dziuba

Konie 6-letnie:

Don Fuego Corriente (Ojciec: Don Sandrino / De Niro; Matka: Elvita / Escudo I) - Rasa: Han., zawodnik startujący – Katarzyna Kokowska.

Powoli zbliżamy się ku końcowi rozgrywek Pucharu Polski WKKW. Przed nami ostatnie zawody eliminacyjne, na których zawodnicy będą mogli zdobyć cenne punkty do rankingu. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek PP WKKW 2022 zawodnik lub koń może zostać sklasyfikowany w klasyfikacji końcowej, jeżeli wystartuje w minimum jednych zawodach eliminacyjnych.

Ostatnie zawody eliminacyjne odbędą się w dniach 23-25.09 na terenie SK Moszna.

Zapraszamy!

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski