Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

XI eliminacja - Bogusławice

Drukuj PDF

W dniach 2-4 września, na terenie ośrodka w Bogusławicach, odbyła się XI eliminacja Pucharu Polski WKKW. W ramach zawodów krajowych zawodnicy rywalizowali w konkursach od CNC 70 do CNC2*. Zawody w Bogusławicach były przedostatnią eliminacją przed zawodami finałowymi w Strzegomiu.

Więcej…

X eliminacja – Strzegom

Drukuj PDF

W ubiegły weekend, w dniach 25-28 sierpnia odbyła się X eliminacja Pucharu Polski WKKW w Strzegomiu. W ramach Strzegom Summer Tour rozegrane zostały cztery konkursy międzynarodowe w krótkim formacie od poziomu jednej do czterech gwiazdek oraz trzy konkursy krajowe, w tym Mistrzostwa Dolnego Śląska w WKKW. Podczas zawodów można było zobaczyć zawodników
z 12 krajów na niemal 300 koniach.

Autor zdjęć: Leszek Wójcik

Więcej…

IX eliminacja – Kwieki

Drukuj PDF

W dniach 13-14 sierpnia odbyła się IX eliminacja Pucharu Polski WKKW w Kwiekach. Zawodnicy rywalizowali w 4 konkursach krajowych od CNC2* do CNC 80.

Więcej…

VIII eliminacja - Facimiech

Drukuj PDF

Za nami VIII eliminacja Pucharu Polski WKKW! W ubiegły weekend, w dniach 29-31.07 odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW w podkrakowskiej miejscowości Facimiech. Organizatorem zawodów był Klub Jeździecki Facimiech. Zawodnicy mogli rywalizować w 3 konkursach międzynarodowych od CCI3*-S do CCI1* Intro oraz 3 konkursach krajowych od CNC 100 do CNC 80. Zawody były wspierane przez: KJ Facimiech, Województwo Małopolskie, Powiat Krakowski, Miasto i Gmina Skawina, Acerbi Pharma, Horse Line, M&A Profesjonalne parkury, Praktyczna Pralnia.

Więcej…

Komunikat

Drukuj PDF

Szanowni informujemy, że dokonaliśmy zmiany terminu Zawodów Krajowych we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego z 9-11.09.2022 na 2-4.09.2022 r.

ZK WKKW 2-4.09.2022 będą finałem Otwartej Ligi Mazowsza oraz eliminacją do PP WKKW.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy do Bogusławic :-)

VII eliminacja - Walewice

Drukuj PDF

W dniach 16-17 lipca 2022 odbyła się VII eliminacja Pucharu Polski WKKW, w ramach krajowych zawodów w Walewicach. Podczas tej imprezy zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe w konkursach od CNC2* do CNC 80, dlatego klasyfikacja indywidualna Seniorów nie uległa zmianie.

Więcej…

VI eliminacja - Strzegom

Drukuj PDF

W dniach 22-26.06.2022 odbyły się międzynarodowe zawody WKKW - LOTTO Strzegom Horse Trails, które dla zawodników były VI eliminacją Pucharu Polski WKKW 2022!

fot.Leszek Wójcik

Więcej…

V eliminacja - Jaroszówka

Drukuj PDF

W dniach 18-19 czerwca odbyła się V eliminacja Pucharu Polski WKKW, w ramach krajowych zawodów w Jaroszówce. Zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe w konkursach CNC 80, CNC 100, CNC1*, w związku z czym, klasyfikacja indywidualna kategorii Seniorów i Młodych Jeźdźców nie uległa zmianie.

Więcej…

IV eliminacja – Equestrian Festival Baborówko

Drukuj PDF

Za nami IV eliminacja Pucharu Polski WKKW, która odbyła się podczas międzynarodowych zawodów Equestrian Festival Baborówko w dniach 26-29.05.2022. W programie sportowym zawodów znalazło się 6 konkursów międzynarodowych na poziomie: CCI4*-L, CCI4*-S, CCI3*-S, CCI2*-S, CCI1*-Intro oraz CCIYH2*-S dla młodych koni 6-letnich.

Więcej…

III eliminacja – Racot

Drukuj PDF

W miniony weekend (14-15 maja), podczas zawodów krajowych WKKW w Stadninie Koni Racot, odbył się III etap eliminacji Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy wszystkich kategorii z wyjątkiem Seniorów, walczyli o kolejne punkty do rankingu.

 

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2022
Designed by Jakub Krukowski