Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

II eliminacja - Racot w TVP Poznań

Drukuj PDF

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z II eliminacji Pucharu Polski WKKW w Racocie, który został wyemitowany na antenie TVP Poznań.

Reportaż

Ranking Pucharu Polski po II eliminacji

Drukuj PDF

12-13 maja 2012 r. na terenie Stadniny Koni Racot odbyła się II Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty do rankingu Pucharu Polski w konkursach klasy L, P oraz CNC* i CNC**.

Więcej…

II eliminacja PP WKKW - wyniki zawodów

Drukuj PDF

Prezentujemy wyniki zawodów krajowych WKKW, które odbyły się w Racocie w dniach 12-13 maja 2012r .

Wyniki - Racot

II eliminacja - Racot

Drukuj PDF

W dniach 12-13 maja 2012 r. na terenie Stadniny Koni Racot odbędzie II eliminacja Pucharu Polski WKKW. Po inauguracji rozgrywek w Sopocie, rywalizacja przeniosła do Wielkopolski, gdzie zawodnicy zdobywać  będą punkty do rankingu w konkursach klasy L, P oraz CNC1* i CNC2*.

Więcej…

I Eliminacja - relacja w TVP Gadańsk

Drukuj PDF

Prezentujemy, reportaże z I Eliminacji Pucharu Polski WKKW, które wyemitowane zostały na antenie TVP Gdańsk.

Relacja 1

Relacja 2

Relacja 3

I Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W ostatni weekend kwietnia na terenie Hipodromu Sopot przy pięknej, słonecznej pogodzie odbyła się I Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w dwóch konkursach międzynarodowych (CIC** i CIC*) oraz w dwóch konkursach krajowych (klasa P i L).

Więcej…

Rusza Puchar Polski WKKW

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend, 27-29 kwietnia podczas międzynarodowych zawodów WKKW w Sopocie odbędzie się inauguracja kolejnego sezonu Pucharu Polski WKKW. Cykl ten składać się będzie z 5 Eliminacji oraz Finału, który odbędzie się w Baborówku w dniach 28-30 września 2012.

 

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2022
Designed by Jakub Krukowski