Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

Klasyfikacja końcowa PPWKKW 2020

Drukuj PDF

W dniach 25-27.09.2020 odbył się Finał Pucharu Polski WKKW, który wyłonił najlepszych zawodników sezonu 2020. Tegoroczny Cykl Pucharu Polski WKKW obejmował 11 eliminacji oraz zawody finałowe. Finał rozegrany został w ramach zawodów krajowych i międzynarodowych LOTTO Baborówko Horse Sale Show 2020.

Więcej…

Ostatnia eliminacja PPWKKW

Drukuj PDF

W dniach 4-6 września, na Hipodromie w Sopocie odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW. Były to ostatnie zawody eliminacyjne (XI) Pucharu Polski WKKW w tym sezonie. Zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe w konkursach od CCI3*-L do CNC 75.

Więcej…

X eliminacja PPWKKW

Drukuj PDF

W dniach 28-30 sierpnia, odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody LOTTO Strzegom Horse Trials, które zarazem były X eliminacją Pucharu Polski WKKW. Z 11 konkursów rozegranych podczas zawodów w Strzegomiu, aż w 9 konkursach zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe, od CCI3*-L – CNC 100.

fot. Leszek Wójcik #shtstrzegom

Więcej…

Ranking po IX eliminacji PP WKKW

Drukuj PDF

W miniony weekend, w dniach 21-23.08.2020 na terenie Stajni Hodowlano-Sportowej Grobice rozegrana została IX eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy mogli zdobywać punkty w konkursach CNC 2*-CNC 75.

Więcej…

VIII Eliminacja PP WKKW

Drukuj PDF

W dniach 15-16 sierpnia na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech odbyła się VIII eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali w konkursach od CNC 2* do CNC 75. W ramach zawodów rozegrane zostały również Mistrzostwa Małopolski WKKW oraz Mistrzostwa Polski Amatorów WKKW.

Więcej…

VII Eliminacja PP WKKW

Drukuj PDF

Na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach, w dniach 31.07-02.08 odbyły się krajowe zawody WKKW, które były VII eliminacją Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty rankingowe w konkursach: CNC2*, CNC1*, CNC 100, CNC 90, CNC 75.

Więcej…

VI eliminacja PP WKKW

Drukuj PDF

W dniach 18-19 lipca na terenie Stadniny Koni Racot rozegrana została VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty rankingowe zawodnicy rywalizowali w konkursach CNC2*, CNC1*, CNC 100 oraz CNC 90.

Więcej…

Ranking PP WKKW po V eliminacji!

Drukuj PDF

W miniony weekend w dniach 18-19 lipca odbyła się V eliminacja Pucharu Polski WKKW na terenie Stadniny Koni Walewice. Zawodnicy zdobywali punkty w konkursach od CNC2* do CNC75.

Więcej…

IV Eliminacja PP WKKW w Jaroszówce

Drukuj PDF

W dniach 10-12 lipca 2020 roku, na terenie Klubu Jeździeckiego Jaroszówka odbyła się IV eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty rankingowe  w konkursach od CNC1* do CNC 75 cm.

Więcej…

III Eliminacja PP WKKW już za nami!

Drukuj PDF

W miniony weekend podczas międzynarodowych zawodów Strzegom Summer Tour, w dniach 2-5 lipca 2020 r. rozegrana została III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty rankingowe zawodnicy rywalizowali w konkursach CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2022
Designed by Jakub Krukowski