Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

Rusza Puchar Polski WKKW 2017!

Drukuj PDF

W najbliższy weekend odbędzie się inauguracja rozgrywek Pucharu Polski WKKW w sezonie 2017, podczas międzynarodowych i krajowych zawodów WKKW, które odbędą się w Jaroszówce w dniach od 8 do 9 kwietnia. Zawodnicy walczyć będą o punkty rankingowe w ramach międzynarodowych i krajowych zawodów WKKW. W sobotę (8.04) odbędzie się próba ujeżdżenia i skoków przez przeszkody w ramach wszystkich konkursów, a w niedzielę (9.04) zawodnicy wystartują w próbie terenowej. Cieszy bardzo wysoka frekwencja, do zawodów zgłoszono niespełna 200 par, a na starcie oprócz czołówki polskich zawodników zobaczymy jeźdźców z Austrii, Belgii, Czech, Estonii, Niemiec, Ukrainy i Rosji. Szczególnie ciekawie zapowiada się pucharowa rywalizacja wśród seniorów, do zawodów zgłosiła się czołówka zeszłorocznego rankingu miedzy innymi Mariusz Kleniuk, zeszłoroczny zwycięzca ranking w kategorii seniorów oraz Paweł Warszawski i Mateusz Kiempa.

Więcej…

Terminarz Pucharu Polski WKKW 2017

Drukuj PDF

Już tylko miesiąc pozostał do inauguracji rozgrywek Pucharu Polski WKKW. Cykl ten składać się będzie z 9 Eliminacji oraz Finału, który zostanie rozegrany w Baborówku w dniach od 29 września do 1 października. Pierwsza eliminacja w sezonie 2017 odbędzie się w trakcie międzynarodowych i krajowych zawodów WKKW w Jaroszówce w dniach od 8 do 9 kwietnia.

Więcej…

Finał PPWKKW - Podsumowanie

Drukuj PDF

Mariusz Kleniuk zwycięża

Drukuj PDF

Puchar Polski WKKW rozgrywany był w ramach dziewięciu eliminacji w ciągu całego sezonu otwartego. Zmagania w ramach pięciu kategorii zakończył Finał podczas Baborówko Horse Sale Show 2016. Po dziewięciu eliminacjach Pucharu Polski WKKW szansę na wygraną w kategorii Seniorów mieli Paweł Spisak (JKS Dako Galant Skibno) i Paweł Warszawski (SJ Baborówko), którzy zajmowali ex aequo pierwsze miejsce oraz Mariusz Kleniuk (LKJ Hipologia Strzegom), który przed Finałem był trzeci z jednym punktem straty do liderów. Znakomita jazda tego ostatniego na Winonie w sobotniej próbie terenowej oraz dobra jazda w próbie skoków przez przeszkody z jedną zrzutką dały mu prowadzenie w klasyfikacji końcowej i to Mariusz Kleniuk został zwycięzcą Pucharu Polski WKKW 2016 w kategorii Seniorów. Drugie miejsce zajął Paweł Warszawski, a trzecie – Paweł Spisak.

Więcej…

Finał Pucharu Polski

Drukuj PDF

Przed nami zakończenie Pucharu Polski WKKW, w dniach od 30 września do 2 października 2016 r. w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko odbędzie się wydarzenie jeździeckie pod nazwą Baborówko Horse Sale Show - międzynarodowe i krajowe zawody WKKW oraz aukcja koni sportowych. Do zawodów zgłoszono ponad 150 par m. in. z Niemiec, Finlandii, Czech, Wielkiej Brytanii i Polski. Zawodnicy wystartują w dwóch konkursach międzynarodowych na poziomie CIC1* i CIC2*, a także w konkursach krajowych CNC L i CNC P. Zawodnicy walczyć będą w Finale Pucharu Polski WKKW, który zakończy rozgrywki w 5 kategoriach wiekowych oraz w klasyfikacji klubowej. Cykl ten składa się z 9 eliminacji rozgrywanych w trakcie sezonu w całej Polsce oraz Finału, który odbędzie się  właśnie w Baborówku. Do końcowej klasyfikacji liczyć się będą 3 najlepsze wyniki z Eliminacji oraz wynik zawodów finałowych, w których zdobyte punkty mnożone są przez współczynnik 1,5.

Więcej…

Komunikat po IX Eliminacji

Drukuj PDF

W związku z późnym zgłoszeniem konkursów CNC L i CNC P do kalendarza PZJ (30.08.2016), w ramach IX Eliminacji Pucharu Polski WKKW w Strzegomiu i zgłoszonymi protestami zawodników informujemy, iż ww. konkursy nie zostały zaliczone do rankingu Pucharu Polski WKKW 2016.

Więcej…

Ostatnia eliminacja za nami

Drukuj PDF

W dniach 15-18.09 odbyła się IX czyli ostatnia eliminacja Pucharu Polski WKKW, zawody zostały rozegrane na Hipodromie w Morawie koło Strzegomia. W ramach PP WKKW rozegrano konkurs krajowe i konkursy międzynarodowe, a dodatkowo Mistrzostwa Młodych Koni oraz Mistrzostwa Polski Seniorów w WKKW i Mistrzostwa Polski Kuców.

Więcej…

Ostatnia Eliminacja

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend od 15 do 18 września na terenie Hipodromu w Morawie odbędzie się ostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW. W ramach Międzynarodowych i Krajowych Zawodów WKKW oraz Mistrzostw Polski Seniorów w tej dyscyplinie zawodnicy będą rywalizować o punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW. Do zawodów zgłosiło się ponad 150 par, w tym 12 zawodników do Mistrzostw Polski Seniorów.

Więcej…

Puchar po VIII Eliminacj

Drukuj PDF

Za nami już przedostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW, która odbyła się na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech. W rozgrywanych zawodach na hipodromie niedaleko Krakowa wystartowało ponad 110 par z 3 państw. W ramach Pucharu rozegrano konkursy krajowe (CNC LL, CNC L, CNC P) oraz dwa konkursy międzynarodowe ( CIC1*, CCI1*), a dodatkowo Mistrzostwa Polski Amatorów oraz Zawody Towarzyskie.

Więcej…

VIII Eliminacja Pucharu Polski

Drukuj PDF

W dniach od 2 do 4 września na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech odbędzie się VIII - przedostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Ośrodek posiada bardzo dobrą infrastrukturę, co sprzyja organizacji zawodów na wysokim poziomie. W ramach PP WKKW zostaną rozegrane 2 konkursy międzynarodowe i 3 krajowe (CIC1*,CCI1*,CNC LL, CNC L, CNC P) a dodatkowo Mistrzostwa Małopolski WKKW oraz Mistrzostwa Polski Amatorów WKKW.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2018
Designed by Jakub Krukowski