Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

V Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Przed nami kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW, już od środy 22 czerwca będziemy mogli podziwiać światowe gwiazdy podczas zawodów Strzegom Horse Trials. Zawodnicy o punkty do klasyfikacji Pucharu Polski będą walczyć w 7 konkursach międzynarodowych. Na listach startowych zgłoszonych jest ponad 350 par z 20 państw. Wspaniała infrastruktura hipodromu w Morawie oraz warunki rozgrywania zawodów sprawiają, że na listach startowych nie zabraknie takich zawodników jak: Karin Donckers, Linda Algotson, Ingrid Klimke, Dirk Schrade, Stefano Breciarolii, Tim Lips. Największą gwiazdą zawodów z pewnością będzie World Number One - Michael Jung, aktualny mistrz olimpijski.

Więcej…

Puchar Polski WKKW po IV Eliminacji

Drukuj PDF

W dniach 27-29.05 podczas silnie obsadzonego Festiwalu Jeździeckiego Baborówko odbyła się IV Eliminacja Pucharu Polski WKKW, w trakcie zawodów rozegrano dwa konkursy krajowe (CNC L, CNC P) oraz aż pięć konkursów międzynarodowych (CIC1*,CCI1*, CIC2*, CCI2* i najbardziej prestiżowy CIC3*).

Na prowadzenie w kategorii Seniorów wysunął się Paweł Spisak (JKS Dako Galant Skibno), który zajął świetne 3 miejsce w konkursie CIC3* na Banderasie. Na drugim miejscu z niewielką różnicą punktową znajduję się Jerzy Krukowski (KJ Rakowiec Kwidzyń), a na trzecie miejsce awansował Paweł Warszawski ( SJ Baborówko).

Więcej…

Puchar Polski WKKW po III Eliminacji

Drukuj PDF

W dniach 13-15 maja na terenie Stadniny Koni Racot rozegrano III Eliminację Pucharu Polski WKKW.  Zawodnicy rywalizowali w czterech konkursach krajowych: CNC LL, CNC L, CNC P, CNC*.

W najtrudniejszym konkursie zawodów – CNC* zwyciężył Ksawery Śniegucki (JKS Jaroszówka) na klaczy Kharisma, zawodnik zajął również trzecie miejsce na koniu Shy Boy, drugie miejsce w konkursie wywalczył Artur Społowicz (KJ Jaroszówka) na koniu Tanger. W konkursie klasy P wygrał Paweł Warszawski ( SJ Baborówko) na klaczy Lucinda ex Ani 4, w klasie L ponownie pierwsze i trzecie miejsce zajął Ksawery Śniegucki ( JKS Jaroszówka) natomiast drugie Paweł Warszawski. W klasie LL pierwsze miejsce wywalczył Artur Społowicz, a drugie i trzecie miejsce wywalczyli odpowiednio młodzicy: Gabriela Kozłowska (Fer Więckowice) i Krzysztof Podraza (JKS Dako-Galant).

Więcej…

III Eliminacja w Racocie

Drukuj PDF

W najbliższy weekend od 13 do 15 maja na terenie Stadniny Koni Racot odbędzie się III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy będą walczyć o pucharowe punkty w 4 konkursach – CNC LL, CNC L, CNC P oraz CNC*. Do zawodów zgłoszono prawie 120 koni, a swój udział potwierdzili m.in. Paweł Warszawski (SJ Baborówko), Artur Społowicz (KJ Jaroszówka) i Jacek Gałczyński (Racocki KJ) zajmujący czołowe lokaty w kategorii Seniorów.

Więcej…

Puchar Polski WKKW po II Eliminacji

Drukuj PDF

W miniony weekend, w dniach od 29 kwietnia do 1 maja w Sopocie odbyła się II Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w bardzo dobrze obsadzonych trzech konkursach międzynarodowych (CIC3*,CIC2* i CIC1*) oraz w dwóch konkursach krajowych (P, L).

W kategorii Seniorów na prowadzeniu pozostaje Kamil Rajnert z SCSJ Coval Biały Bór, który ponownie wygrał konkurs CIC2* tym razem na klaczy Libertina, na drugie miejsce awansował Jerzy Krukowski z KJ Rakowiec Kwidzyn, który był najwyżej sklasyfikowany Polakiem w konkursie CIC3*, a miejsce trzecie utrzymała Paweł Spisak z JKS Dako Galant Skibno, zawodnik zajął drugie miejsce w konkursie CIC** na koniu Banderas.

Więcej…

Kolejny etap Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W najbliższy weekend od 29 kwietnia do 1 maja na terenie Hipodromu Sopot odbędzie się II Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy walczyć będą o punkty rankingowe w 3 konkursach międzynarodowych –CCI3*, CIC2* i CIC1* oraz w 2 konkursach krajowych – CNC P, CNC L. Cieszy bardzo wysoka frekwencja, do zawodów zgłoszono ponad 230 par, a na starcie oprócz czołówki polskich zawodników zobaczymy jeźdźców z Niemiec, Estonii, Holandii, Szwecji, Belgi i Szwajcarii. Wspaniała infrastruktura sopockiego hipodromu oraz warunki rozgrywania zawodów sprawiają, że w zawodach tych co roku startują najlepsi jeźdźcy z całej Europy. Na listach startowych nie zabraknie takich zawodników jak Linda Algotsson, Merel Blom czy niekwestionowana gwiazda światowego WKKW Australijczyk Andrew Hoy.

Więcej…

Puchar Polski WKKW po I Eliminacji

Drukuj PDF

W weekend podczas międzynarodowych i krajowych zawodów na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz-Jaroszówka odbyła się I Eliminacja Pucharu Polski WKKW w sezonie 2016. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w sześciu konkursach zawodów WKKW od LL do CIC2*.

Więcej…

I Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Do zawodów zgłoszono niespełna 170 koni, a swój udział w inauguracyjnych zawodach Pucharu Polski WKKW potwierdzili seniorzy z czołówki Rankingu PZJ za rok 2015. W Jaroszówce wśród seniorów zobaczymy zatem m.in. Pawła Spisaka, który w zawodach CIC2* wystartuje na koniach Admirał i Strona II, a w zawodach CIC1* - na koniach Boba Fett i Hearts Desire. Paweł Warszawski do startu w CIC2* zabrał Fuksję i Huzara, a do startu w zawodach CIC1* - Frontierę. Mariusz Kleniuk wystartuje w randze CIC2* na trzech koniach: Jusis, Loretta i Winona. Wśród Juniorów zobaczymy medalistki Pucharu Polski z ubiegłego roku – Gabrielę Klimkowicz na Majorze oraz Małgorzatę Cybulską Chenaro 2 i Sir Scotty.

Więcej…

Puchar Polski WKKW w nowej odsłonie!

Drukuj PDF

Już za trzy tygodnie, podczas pierwszych międzynarodowych zawodów WKKW w sezonie 2016, które odbędą się w Jaroszówce w dniach od 16 do 17 kwietnia, odbędzie się inauguracja rozgrywek Pucharu Polski WKKW. Cykl ten składać się będzie z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym roku rozegrany zostanie w Baborówku w dniach od 30 września do 2 października.

Więcej…

Baborówko Horse Sale Show 2016

Drukuj PDF

Baborówko Horse Sale Show to nowa inicjatywa na polskim rynku jeździeckim. Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko planuje w dniach 30.09-02.10.2016 r. podczas międzynarodowych i krajowych zawodów WKKW zorganizować w Baborówku pokaz oraz aukcję koni sportowych, w szczególności z predyspozycjami do WKKW. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie wydarzenia w ramach którego osoby oferujące na sprzedaż konie sportowe będą mogły zaprezentować swoje wierzchowce jak najszerszej grupie odbiorców, a osoby zainteresowane ich zakupem będą miały możliwość sprawdzenia i porównania większej stawki koni w jednym miejscu i w podobnych warunkach. Organizatorzy oprócz klasycznej formuły aukcji zaproponują zainteresowanym bogaty pakiet świadczeń dodatkowych, m. in. pomoc w przygotowaniu koni i ich prezentacji, w organizacji niezbędnych badań weterynaryjnych, finalizacji transakcji i ubezpieczeniu.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2018
Designed by Jakub Krukowski