Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

Puchar Polski WKKW w nowej odsłonie!

Drukuj PDF

Już za trzy tygodnie, podczas pierwszych międzynarodowych zawodów WKKW w sezonie 2016, które odbędą się w Jaroszówce w dniach od 16 do 17 kwietnia, odbędzie się inauguracja rozgrywek Pucharu Polski WKKW. Cykl ten składać się będzie z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym roku rozegrany zostanie w Baborówku w dniach od 30 września do 2 października.

Więcej…

Baborówko Horse Sale Show 2016

Drukuj PDF

Baborówko Horse Sale Show to nowa inicjatywa na polskim rynku jeździeckim. Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko planuje w dniach 30.09-02.10.2016 r. podczas międzynarodowych i krajowych zawodów WKKW zorganizować w Baborówku pokaz oraz aukcję koni sportowych, w szczególności z predyspozycjami do WKKW. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie wydarzenia w ramach którego osoby oferujące na sprzedaż konie sportowe będą mogły zaprezentować swoje wierzchowce jak najszerszej grupie odbiorców, a osoby zainteresowane ich zakupem będą miały możliwość sprawdzenia i porównania większej stawki koni w jednym miejscu i w podobnych warunkach. Organizatorzy oprócz klasycznej formuły aukcji zaproponują zainteresowanym bogaty pakiet świadczeń dodatkowych, m. in. pomoc w przygotowaniu koni i ich prezentacji, w organizacji niezbędnych badań weterynaryjnych, finalizacji transakcji i ubezpieczeniu.

Więcej…

Puchar Polski WKKW 2015 zakończony

Drukuj PDF

W ostatni weekend najlepsi zawodnicy z całej Polski rywalizowali na Hipodromu Sopot w Finale Pucharu Polski WKKW, który zakończył całoroczne zmagania tego prestiżowego cyklu.

W najtrudniejszej kategorii - seniorów zwyciężył Paweł Spisak, reprezentujący JKS Dako Galant Skibno, który zwyciężając na klaczy Strona II w konkursie CIC2* przypieczętował swoją dominację w tym sezonie. Drugie miejsce w końcowej klasyfikacji zajął srebrny medalista Mistrzostw Polski seniorów Mariusz Kleniuk. Na trzecim stopniu podium stanął reprezentant KJ Jaroszówka – Artur Społoiwcz. Zwycięzca oprócz nagrody finansowej otrzyma uszyte na miarę siodło Equipe z linii E-Carbon, ufundowane przez głównego sponsora cyklu firmę X-horse, wyłącznego przedstawiciela marki Equipe w Polsce.

Więcej…

Ostatnia eliminacja za nami!

Drukuj PDF

W dniach 04-06.09 odbyła się VII czyli ostatnia eliminacja Pucharu Polski WKKW, która odbyła się na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech. W ramach PP WKKW rozegrano konkursy krajowe (CNC LL, CNC L, CNC P, CNC 1*) a dodatkowo Mistrzostwa Małopolski WKKW, Mistrzostwa Polski Amatorów oraz Zawody Towarzyskie.

Więcej…

Propozycje zawodów VII Eliminacji

Drukuj PDF

Prezentujemy propozycje zawodów ostatniej Eliminacji PP WKKW

Pobierz propozycje

www.kjfacimiech.pl

VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W miniony weekend, w dniach od 7 do 9 sierpnia w Sopocie odbyła się VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali w ramach Międzynarodowych Zawodów w WKKW oraz Mistrzostw Polski Seniorów w tej konkurencji.

Więcej…

VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend od 7 do 9 sierpnia na terenie Hipodromu Sopot odbędzie się VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW. W ramach Międzynarodowych Zawodów WKKW oraz Mistrzostw Polski Seniorów w tej dyscyplinie zawodnicy będą rywalizować o punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

Puchar na Festiwalu

Drukuj PDF

W dniach 17-19.07 podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko odbyła się 5 Eliminacja Pucharu Polski WKKW, podczas której rozegrano konkursy krajowe (CNC L, CNC P), międzynarodowe (CIC*, CIC** w tym po raz pierwszy konkurs CIC***) oraz wyłoniono Mistrza Polski Juniorów.

Na prowadzenie w kategorii Seniorów wysunął się Paweł Warszawki (SJ Baborówko), który zajął 10 miejsce w konkursie CIC*** na ogierze Huzar. Na drugim miejscu, z różnicą 1 punktu, znajduję się Paweł Spisak (JKS Dako Galant Skibno), zwycięzca CIC* na klaczy Heart’s Desire. Na trzecim miejscu znalazł się Kamil Rajnert (SCSJ Coval Biały Bór).

Więcej…

Puchar Polski WKKW w Strzegomiu

Drukuj PDF

W ostatni weekend od 26 do 28 czerwca 2015 podczas zawodów Strzegom Horse Trials Polacy walczyli o punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW. Konkursy rozgrywane w Strzegomiu pozwoliły wyłonić nowego lidera.

Więcej…

Trzech liderów po Racocie

Drukuj PDF

W dniach 15-17.05 na terenie Stadniny Koni Racot rozegrano III Eliminację Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkursach krajowych: CNC LL, CNC L, CNC P, CNC*.

W najtrudniejszym konkursie zawodów – CNC* zwyciężył Paweł Spiak (JKS Dako-Galant Skibno), który startował na Admirale. Drugie miejsce zajął Paweł Warszawski (SJ Baborówko) na ogierze Huzar. Dzięki temu zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w rankingu PP WKKW w kategorii seniorów razem z Arturem Społowiczem (KJ Jaroszówka), który zajął trzecie miejsce w konkursie na Rozmarynie, oraz Aleksą Karlińską (LKS Stragona Strzegom).

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2018
Designed by Jakub Krukowski