Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

Finał Pucharu Polski WKKW 2013

Drukuj PDF

W następny weekend w dniach od 4 do 6 października na terenie Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval Biały Bór odbędzie się Finał Pucharu Polski WKKW. Podczas Międzynarodowych i Krajowych Zawodów w WKKW polscy zawodnicy walczyć będą o końcowy sukces w rozgrywkach pucharowych, które toczyły się na przestrzeni całego sezonu.

Więcej…

VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W dniach 24-25.08 na terenie Stadniny Koni Racot rozegrano ostatnią eliminację Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w konkursach LL, L, P, CNC* oraz w ramach Mistrzostw Polski Młodzików.

Więcej…

V Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W miniony weekend, w dniach od 2 do 4 sierpnia w Sopocie odbyła się V Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali w ramach Międzynarodowych Zawodów w WKKW oraz Mistrzostw Polski Seniorów w tej dyscyplinie.

Więcej…

V Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend od 2 do 4 sierpnia na terenie Hipodromu Sopot odbędzie się V Eliminacja Pucharu Polski WKKW. W ramach Międzynarodowych Zawodów WKKW oraz Mistrzostw Polski Seniorów w tej dyscyplinie zawodnicy będą rywalizować o punkty do Rankingu Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

IV Eliminacja - Baborówko 2013

Drukuj PDF

Kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW zakończona. Tym razem zawodnicy zdobywali punkty do rankingu podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko w konkursach krajowych klasy L i P oraz międzynarodowych: CIC*, CIC** i CCI**, w którym jednocześnie walczono o tytuł Mistrza Polski Młodych Jeźdźców.

Więcej…

Paweł Warszawski liderem Pucharu

Drukuj PDF

W ostatni weekend, od  21 do 23 czerwca na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz – Jaroszówka odbyła się III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizujący w ramach Pucharu Polski WKKW zdobywali punkty rankingowe w aż 6 konkursach: CNC LL, CNC L, CNC  P, CIC*, CIC** oraz CCI*.

Więcej…

III Eliminacja - Jaroszówka 2013

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend od 21 do 23 czerwca na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz – Jaroszówka odbędzie się III Eliminacja Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

Ranking PP WKKW po II Eliminacji

Drukuj PDF

W ostatni weekend, w dniach 17-19 maja 2013 na terenie CSJ Coval Biały Bór odbyła się II Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty w konkursach międzynarodowych: CIC1*, CIC2* oraz CIC3*. Słoneczna pogoda, perfekcyjnie przygotowana i wymagająca próba terenowa – tak w skrócie można opisać tę Eliminację Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

II Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W najbliższy weekend w dniach 17-19 maja na terenie Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval Biały Bór odbędzie się II Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Podczas Międzynarodowych Zawodów w WKKW Polacy walczyć będą o punkty rankingowe Pucharu Polski WKKW w kategorii seniorów i juniorów.

Więcej…

Ranking PP WKKW po I Eliminacji

Drukuj PDF

W ostatni weekend kwietnia na terenie Hipodromu odbyła się I Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w trzech konkursach międzynarodowych (CIC***, CIC** i CIC*) oraz w trzech konkursach krajowych (klasa P, L i LL).

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2018
Designed by Jakub Krukowski