Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

IV Eliminacja - Baborówko 2013

Drukuj PDF

Kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW zakończona. Tym razem zawodnicy zdobywali punkty do rankingu podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko w konkursach krajowych klasy L i P oraz międzynarodowych: CIC*, CIC** i CCI**, w którym jednocześnie walczono o tytuł Mistrza Polski Młodych Jeźdźców.

Więcej…

Paweł Warszawski liderem Pucharu

Drukuj PDF

W ostatni weekend, od  21 do 23 czerwca na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz – Jaroszówka odbyła się III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizujący w ramach Pucharu Polski WKKW zdobywali punkty rankingowe w aż 6 konkursach: CNC LL, CNC L, CNC  P, CIC*, CIC** oraz CCI*.

Więcej…

III Eliminacja - Jaroszówka 2013

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend od 21 do 23 czerwca na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz – Jaroszówka odbędzie się III Eliminacja Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

Ranking PP WKKW po II Eliminacji

Drukuj PDF

W ostatni weekend, w dniach 17-19 maja 2013 na terenie CSJ Coval Biały Bór odbyła się II Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty w konkursach międzynarodowych: CIC1*, CIC2* oraz CIC3*. Słoneczna pogoda, perfekcyjnie przygotowana i wymagająca próba terenowa – tak w skrócie można opisać tę Eliminację Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

II Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W najbliższy weekend w dniach 17-19 maja na terenie Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval Biały Bór odbędzie się II Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Podczas Międzynarodowych Zawodów w WKKW Polacy walczyć będą o punkty rankingowe Pucharu Polski WKKW w kategorii seniorów i juniorów.

Więcej…

Ranking PP WKKW po I Eliminacji

Drukuj PDF

W ostatni weekend kwietnia na terenie Hipodromu odbyła się I Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w trzech konkursach międzynarodowych (CIC***, CIC** i CIC*) oraz w trzech konkursach krajowych (klasa P, L i LL).

Więcej…

Rusza Puchar Polski WKKW

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend, 26-28 kwietnia podczas międzynarodowych zawodów WKKW w Sopocie odbędzie się inauguracja kolejnego sezonu Pucharu Polski WKKW. Cykl ten składać się będzie z 6 Eliminacji oraz Finału, który odbędzie się w Białym Borze w dniach 04-06 października 2013.

 

Więcej…

Relacja z Finału PPWKKW 2012

Drukuj PDF

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Finału Pucharu Polski w WKKW

Spot wideo przygotowany został przez Studio Pif Paf.

Finał Pucharu zakończony!

Drukuj PDF

W ostatni weekend najlepsi zawodnicy z całej Polski rywalizowali w Baborówku w Finale Pucharu Polski WKKW, który zakończył całoroczne zmagania tego prestiżowego cyklu. W najtrudniejszej i zarazem najbardziej widowiskowej kategorii - seniorów zwyciężył Paweł Warszawski .Zawodnik potwierdzając wysoką formę w tym sezonie, wysokim 4 miejscem w konkursie CIC** przypieczętował zwycięstwo z końcowej klasyfikacji Pucharu w sezonie 2012. Srebrny medal w tej kategorii zdobył Kamil Rajnert, a brązowy Artur Społowicz.

Więcej…

Wyniki Końcowe Finału

Drukuj PDF

Prezentujemy wyniki końcowe Finału Pucharu Polski w WKKW 2012 r.

CIC**, CIC*, L, P, PP JM

Copyright © Puchar Polski WKKW 2018
Designed by Jakub Krukowski