Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

Rusza Puchar Polski WKKW 2014

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend, od 12 do 13 kwietnia podczas międzynarodowych zawodów WKKW w Jaroszówce odbędzie się inauguracja kolejnego sezonu Pucharu Polski WKKW. Cykl ten składać się będzie z 6 Eliminacji oraz Finału, który odbędzie się w Racocie w dniach do 5 do 7 września.

W tym sezonie w ramach Pucharu Polski WKKW zawodnicy rywalizować będą w 4 kategoriach wiekowych:

  • Młodzicy – zawodnicy na kucach i na dużych koniach w wieku 11-13 lat
  • Juniorzy Młodsi – zawodnicy na kucach i na dużych koniach w wieku 14-15 lat
  • Juniorzy – w wieku 16-18 lat
  • Seniorzy – powyżej 18 lat.

    Więcej…

Terminarz 2014

Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z Terminarzem Pucharu Polski WKKW w sezonie 2014.  Cykl składa się z 6 Eliminacji oraz Finału, który odbędzie się w Racocie w dniach 5-7 września 2014 r.

 

 

Więcej…

Puchar Polski WKKW 2013 zakończony

Drukuj PDF

W ostatni weekend najlepsi zawodnicy z całej Polski w ramach krajowych i międzynarodowych zawodów w WKKW w Białym Borze rywalizowali w Finale Pucharu Polski WKKW, który zakończył całoroczne zmagania tego prestiżowego cyklu.

Więcej…

Finał w ten weekend

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend w Białym Borze rozegrany zostanie Finał Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy w 4 kategoriach wiekowych walczyć będą o zwycięstwo w klasyfikacji końcowej cyklu  składającego się z 6 eliminacji oraz Finału, który odbędzie się w dniach od 4 do 6 października na terenie Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval.

Więcej…

Finał Pucharu Polski WKKW 2013

Drukuj PDF

W następny weekend w dniach od 4 do 6 października na terenie Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval Biały Bór odbędzie się Finał Pucharu Polski WKKW. Podczas Międzynarodowych i Krajowych Zawodów w WKKW polscy zawodnicy walczyć będą o końcowy sukces w rozgrywkach pucharowych, które toczyły się na przestrzeni całego sezonu.

Więcej…

VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W dniach 24-25.08 na terenie Stadniny Koni Racot rozegrano ostatnią eliminację Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w konkursach LL, L, P, CNC* oraz w ramach Mistrzostw Polski Młodzików.

Więcej…

V Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W miniony weekend, w dniach od 2 do 4 sierpnia w Sopocie odbyła się V Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali w ramach Międzynarodowych Zawodów w WKKW oraz Mistrzostw Polski Seniorów w tej dyscyplinie.

Więcej…

V Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend od 2 do 4 sierpnia na terenie Hipodromu Sopot odbędzie się V Eliminacja Pucharu Polski WKKW. W ramach Międzynarodowych Zawodów WKKW oraz Mistrzostw Polski Seniorów w tej dyscyplinie zawodnicy będą rywalizować o punkty do Rankingu Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

IV Eliminacja - Baborówko 2013

Drukuj PDF

Kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW zakończona. Tym razem zawodnicy zdobywali punkty do rankingu podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko w konkursach krajowych klasy L i P oraz międzynarodowych: CIC*, CIC** i CCI**, w którym jednocześnie walczono o tytuł Mistrza Polski Młodych Jeźdźców.

Więcej…

Paweł Warszawski liderem Pucharu

Drukuj PDF

W ostatni weekend, od  21 do 23 czerwca na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz – Jaroszówka odbyła się III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizujący w ramach Pucharu Polski WKKW zdobywali punkty rankingowe w aż 6 konkursach: CNC LL, CNC L, CNC  P, CIC*, CIC** oraz CCI*.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2019
Designed by Jakub Krukowski