Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

Komunikat po IX Eliminacji

Drukuj PDF

W związku z późnym zgłoszeniem konkursów CNC L i CNC P do kalendarza PZJ (30.08.2016), w ramach IX Eliminacji Pucharu Polski WKKW w Strzegomiu i zgłoszonymi protestami zawodników informujemy, iż ww. konkursy nie zostały zaliczone do rankingu Pucharu Polski WKKW 2016.

Więcej…

Ostatnia eliminacja za nami

Drukuj PDF

W dniach 15-18.09 odbyła się IX czyli ostatnia eliminacja Pucharu Polski WKKW, zawody zostały rozegrane na Hipodromie w Morawie koło Strzegomia. W ramach PP WKKW rozegrano konkurs krajowe i konkursy międzynarodowe, a dodatkowo Mistrzostwa Młodych Koni oraz Mistrzostwa Polski Seniorów w WKKW i Mistrzostwa Polski Kuców.

Więcej…

Ostatnia Eliminacja

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend od 15 do 18 września na terenie Hipodromu w Morawie odbędzie się ostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW. W ramach Międzynarodowych i Krajowych Zawodów WKKW oraz Mistrzostw Polski Seniorów w tej dyscyplinie zawodnicy będą rywalizować o punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW. Do zawodów zgłosiło się ponad 150 par, w tym 12 zawodników do Mistrzostw Polski Seniorów.

Więcej…

Puchar po VIII Eliminacj

Drukuj PDF

Za nami już przedostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW, która odbyła się na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech. W rozgrywanych zawodach na hipodromie niedaleko Krakowa wystartowało ponad 110 par z 3 państw. W ramach Pucharu rozegrano konkursy krajowe (CNC LL, CNC L, CNC P) oraz dwa konkursy międzynarodowe ( CIC1*, CCI1*), a dodatkowo Mistrzostwa Polski Amatorów oraz Zawody Towarzyskie.

Więcej…

VIII Eliminacja Pucharu Polski

Drukuj PDF

W dniach od 2 do 4 września na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech odbędzie się VIII - przedostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Ośrodek posiada bardzo dobrą infrastrukturę, co sprzyja organizacji zawodów na wysokim poziomie. W ramach PP WKKW zostaną rozegrane 2 konkursy międzynarodowe i 3 krajowe (CIC1*,CCI1*,CNC LL, CNC L, CNC P) a dodatkowo Mistrzostwa Małopolski WKKW oraz Mistrzostwa Polski Amatorów WKKW.

Więcej…

Puchar po VII Eliminacji

Drukuj PDF

Zakończyła się już VII Eliminacja Pucharu Polski WKKW, która odbyła się w Kwiekach. Na stracie zawodów stanęło ponad 80 par, a wśród nich Paweł Spisak. W najtrudniejszym konkursie zawodów – CIC* najwyżej sklasyfikowana wśród Polaków została Weronika Laskowska (KJ SO Starogard Gdański), która zajęła drugie miejsce w konkursie.

Więcej…

VII Eliminacja Pucharu

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW w Kwiekach. Organizatorem zawodów po raz pierwszy jest Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych, dodatkowo Kwieki debiutują jako organizator zawodów międzynarodowych. Ośrodek się cały czas rozwija, a bardzo dobra infrastruktura sprzyja organizacji zawodów na wysokim poziomie. Zawodnicy będą walczyć o pucharowe punkty w czterech konkursach krajowych– CNC LL, CNC L, CNC P, CNC* oraz w jednym konkursie międzynarodowym CIC1*.

Więcej…

Puchar po VI Eliminacji

Drukuj PDF

Za nami już VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW, podczas zawodów w Strzegomiu mogliśmy podziwiać ponad 250 par. W ramach Strzegom Summer Tour zostały rozegrane Mistrzostwa Polski WKKW w kategoriach Juniorów i Młodych Jeźdźców. W młodszej kategorii złoty medal, po bezbłędnym crossie i parkurze, zdobyła Julia Elzanowska (SJ Baborówko) startująca na koniu Lucky Comeback, drugie miejsce i medal srebrny zdobyła Wiktoria Knap (ZKS Drzonków) na koniu Quintus 134, a na najniższym stopniu podium stanęła Małgorzata Cybulska dosiadająca Chenaro 2. W kategorii Młodych Jeźdźców wygrała Aleksandra Grzybkowska (KJ Agro-Handel Śrem) na koniu Czereśnia, drugie miejsce wywalczył Jakub Kreft (LKS Dragon Nowielice) dosiadający Corrnero, a brązowy medal zdobyła Karolina Podwińska (LKJ "Hipologia" Strzegom) startująca na klaczy Dzieżba.

Więcej…

VI eliminacja Strzegom Summer Tour

Drukuj PDF

Przed nami kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW, już od czwartku 4 sierpnia będziemy mogli oglądać rywalizację zawodników podczas zawodów Strzegom Summer Tour. Jeźdźcy o punkty do klasyfikacji Pucharu Polski będą walczyć w 5 konkursach międzynarodowych i 4 konkursach krajowych. Na listach startowych zgłoszonych jest ponad 260 par z 17 państw. W trakcie imprezy zobaczymy zmagania najlepszych polskich juniorów i młodych jeźdźców, którzy będą walczyć o medale Mistrzostw Polski.

Więcej…

Klasyfikacja Pucharu po OOM

Drukuj PDF

W dniach od 15 lipca do 17 lipca w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie koło Strzegomia odbył się Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który był jednocześnie kwalifikacją do Pucharu Polski WKKW. Do finału zakwalifikowało się 31 par z 4 konkursów kwalifikacyjnych, które były rozgrywane w Bogusławicach, Jaroszówce, Kwiekach i Mosznej.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2022
Designed by Jakub Krukowski