Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

Program i atrakcje

Drukuj PDF

 Już w najbliższy weekend w dniach od 28 do 30 września w Baborówku k. Szamotuł odbędzie się Finał Pucharu Polski WKKW. Organizatorzy oprócz wspaniałej sportowej rywalizacji przygotowali na publiczności bogaty program dodatkowy. W sobotę i niedzielę odbędą się m. in. pokazy policji i woltyżerka, taniec towarzyski, pokazy straży pożarnej w akcji, a także występ zespołu folklorystycznego „Szamotuły”.

Zapraszamy do zapoznania się z program tego wydarzenia.

Więcej…

Finał - zgłoszenia

Drukuj PDF

Już w następny weekend (28-30 września) na hipodromie w Baborówku rywalizować będą najelpsi zawodnicy z Polski oraz goście z Niemiec, Danii, Szwecji, Czech i Szwajcarii w ramach międzynarodowych zawodów WKKW oraz Finału Pucharu Polski w tej dyscyplinie.

Zapraszamy do zapoznania się z listą zgłoszonych koni.

Więcej…

Finał już za dwa tygodnie

Drukuj PDF

Już tylko dwa tygodnie pozostały do Finału Pucharu Polski WKKW, który odbędzie się w dniach 28-30 września  2012 r. na hipodromie w Baborówku. W ramach zawodów rozegrane zostaną dwa konkursy międzynarodowe - CIC1* oraz CIC2* oraz konkursy krajowe CNC P i CNC L. Zawodnicy rywalizować będą o tytuł zwycięzcy Pucharu Polski WKKW w trzech kategoriach: Seniorów, Juniorów oraz Juniorów Młodszych.

Więcej…

Propozycje - Finał

Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Finału Pucharu Polski WKKW - 28-30 września 2012:

CIC

CNC

Termin zgłoszeń mija 12 września 2012 r.

Spot Promocyjny Finału PPWKKW

Drukuj PDF

Finał Pucharu Polski w WKKW 2012 coraz bliżej - kampania promocyjna nabiera tempa. Spot promocyjny wykonało Pif-paf studio

Ranking po ostatniej Eliminacji

Drukuj PDF

W dniach 01-02.09 na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz – Jaroszówka rozegrano ostatnią eliminację Pucharu Polski WKKW. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym rankingiem.

Więcej…

Ostatnia eliminacja w ten weekend

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend od 1 do 2 września na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz – Jaroszówka odbędzie się ostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

Program Wolontariat

Drukuj PDF

Kolejna edycja Programu Wolontariat już niebawem w Baborówku. Jeśli chcesz uczestniczyć w Finale Pucharu Polski WKKW Baborówko 2012 nie tylko jako widz, ale również współtworzyć tę wspaniałą imprezę, zostań naszym wolontariuszem!

 

Więcej…

Ranking po IV Eliminacji

Drukuj PDF

Kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW zakończona. Tym razem zawodnicy zdobywali punkty do rankingu podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko w konkursach narodowych klasy L i P oraz międzynarodowych: CIC* oraz CIC**, w którym jednocześnie walczono o tytuł Mistrza Polski Młodych Jeźdźców.

Więcej…

IV Eliminacja Baborówko

Drukuj PDF

Zwycięstwem Joanny Żuk na Rabacji w konkursie CIC** zakończył się Festiwal Jeździecki Baborówko 2012. W konkursie CIC* zwyciężył Andreas Dibowski na Hans Dampf CR, a Mistrzem Polski Młodych  Jeźdźców został Jan Żmójdzin na Losterico. Trzy dni wspaniałej, sportowej rywalizacji, trudny cross i zmienna pogoda, tak w skrócie można określić V edycję Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. W zawodach wystartowało prawie 200 koni, w dwóch konkursach międzynarodowych klasy CIC** i CIC* oraz narodowych klasy L i P.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2018
Designed by Jakub Krukowski