Niezastąpieni i pomocni wolontariusze Festiwalu, którzy są z nami od 7 lat stanowią nieodzowna część naszej imprezy.

Jeżeli kochasz konie, szukasz nowych doświadczeń i chcesz uczestniczyć w Festiwalu nie tylko jako widz – zostań wolontariuszem podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko.

 

Międzynarodowe Zawody WKKW, które odbędą się w Baborówku skupiają najlepszych zawodników z Polski i z zagranicy. Aby impreza tej rangi przebiegała na najwyższym poziomie, nie może zabraknąć na niej młodych, energicznych ludzi, którzy w ramach wolontariatu pomogą stworzyć najlepsze warunki dla uczestników.

 

W zamian za to, możecie zetknąć się bezpośrednio z koroną jeździectwa - WKKW oraz  poznać tajniki przygotowania do startu najlepszych polskich i zagranicznych jeźdźców.

 

W ramach wolontariatu istnieje możliwość rozstawienia namiotu, a wszyscy wolontariusze będą mieli zagwarantowane ubezpieczenie oraz wyżywienie.

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, masz ukończone 16 lat, lubisz pracę w grupie, jesteś dyspozycyjny minimum 4 dni podczas trwania Programu Wolontariat – nie zwlekaj!

 

Rekrutacja potrwa do 15 kwietnia, w tym czasie należy:

  1. Zapoznać się z Regulaminem

  2. Wypełnić Formularz

  3. Wysłać zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (dotyczy tylko osób biorących udział w Programie po raz pierwszy)

  4. Oczekiwać na odpowiedź z naszej strony

 

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w zakładce najczęściej zadawanych pytań (FAQ)

Rekrutacja trwa do 15 kwietnia !

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, doświadczenie i miłe wspomnienia!

Serdecznie zapraszamy!

Elżbieta Święcicka

Koordynator Programu Wolontariat

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko  

Nie wiesz? Zapytaj!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.