10 Festiwal Jeździecki Baborówko

Tegoroczna 10 - jubileuszowa edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko odbędzie się w terminie- 30.06- 02.07.2017 r. Wzorem lat ubiegłych w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko rozegrane zostaną międzynarodowe zawody WKKW na poziomie CIC1*, CIC2*, CIC3* oraz konkursy krajowe dla młodych koni i mniej doświadczonych zawodników CNC L i CNC P. Ponadto po raz pierwszy raz w historii zawodów w Baborówku zostanie rozegrany konkurs CCI3*, który będzie ostatnią szansą do zdobycia kwalifikacji do Mistrzostw Europy Seniorów. W ramach konkursu CIC3* Polacy rywalizować będą o prestiżowy tytuł Mistrza Polski Seniorów.

 

Co roku zawody w Baborówku odwiedzają największe gwiazdy polskiego i światowego WKKW, a w roku 2016 w Festiwalu wystartowało ponad 220 par z 12 państw. Panel zgłoszeń zarówno do konkursów krajowych jak i międzynarodowych (za pośrednictwem PZJ) został właśnie otwarty.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Propozycjami zawodów i już dziś zachęcamy do spędzenia letniego weekendu w Baborówku w dniach od 30 czerwca do 2 lipca.

 

Program:

30 czerwca (piątek) – ujeżdżenie i skoki

1 lipca (sobota) – cross, pokazy i atrakcje

2 lipca (niedziela) – skoki, pokazy i atrakcje, ceremonie zwycięzców