Home Aktualności

Ranking Pucharu Polski po II eliminacji

12-13 maja 2012 r. na terenie Stadniny Koni Racot odbyła się II Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty do rankingu Pucharu Polski w konkursach klasy L, P oraz CNC* i CNC**.

 

W kategorii Seniorów nastąpiła zmiana na pozycji lidera, pod nieobecność w Racocie Kamila Rajnerta prowadzenie w rankingu objął Paweł Warszawski z LKJ Gabon Walewice, drugie miejsce dzięki zwycięstwu w konkursie CNC** zajmuje Marcin Michałek, również z Walewic. Na trzecim miejscu natomiast plasuje się reprezentant SKJ Trawers Warszawa – Jan Kamiński.

Dobry wynik w konkursie CNC* (8 miejsce) pozwolił prowadzącemu w kategorii Juniorów Aleksandrowi Kadłubowskiemu na utrzymanie  pierwszego miejsca w tej grupie wiekowej.  Miejsca na podium dalej zajmują Michał Knap z ZKS Drzonków i Aleksandra Grzybkowska z KJ Dominanta Kicin.

W kategorii Juniorów Młodszych zdecydowane prowadzenie dzięki zwycięstwu w konkursie klasy P objęła Julia Elzanowska, która zdobyła 30 punktów.

Zawody w Racocie po dłuższej przerwie wróciły do polskiego kalendarza WKKW, dlatego tym bardziej cieszy duża frekwencja zawodników i koni (ponad 160 zgłoszeń).

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym Rankingiem Pucharu Polski WKKW po II eliminacji.

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski