Home Aktualności

V eliminacja - Jaroszówka

W dniach 18-19 czerwca odbyła się V eliminacja Pucharu Polski WKKW, w ramach krajowych zawodów w Jaroszówce. Zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe w konkursach CNC 80, CNC 100, CNC1*, w związku z czym, klasyfikacja indywidualna kategorii Seniorów i Młodych Jeźdźców nie uległa zmianie.

Startująca na młodym koniu w  konkursie CNC1* - Zuzanna Społowicz (KJ Jaroszówka) objęła prowadzenie w kategorii Juniorów, mając na swoim koncie 250 punktów rankingowych. Na drugim miejscu Karolina Ślązak z LZJ Drama Zbrosławice. Na trzecim miejscu uplasował się Jacek Rajnert z Kaszubskiego St. Promowania Sportów Konnych.

W kategorii Juniorów Młodszych również zmiany! Trzecie miejsce w konkursie CNC 100 dało Patrycji Urbaniak (KJ Jaroszówka) prowadzenie w klasyfikacji indywidualnej. Na drugim miejscu w rankingu Karol Miklas (KJ Jaroszówka),  który w tym samym konkursie zajął wysokie 6 miejsce.  Na trzecim miejscu ex aequo dwóch zawodników: Laura Gillmaier (Konie Sportowe Gillmaier) oraz Nina Jędrachowicz (KJ Jaroszówka).

Wśród Młodzików pozycję lidera utrzymała niestartująca w Jaroszówce Michalina Paterska z LKS Stragona. Na pozycję drugą w klasyfikacji wysunął się Dorian Orłowski z KJ Bella Brzeźnik. Na trzecim miejscu ex aequo Irmina Mozolewska z UKS Akademia Jeździectwa oraz Lena Ciszek z KJ PonySport.

W klasyfikacji Amatorów na pierwszym miejscu Marta Krzemińska (Fundacja Horse Sport). Na drugie miejsce wysunął się Zbigniew Kowalkowski z KJ Jaroszówka, który traci zaledwie 3 punkty do lidera. Na trzecim miejscu Klaudia Kostrzewska z SJ Baborówko.

Liderzy klasyfikacji młodych koni:

Konie 4-letnie:

Giorgia LA (Ojciec: Gold Quaterback ; Matka: Granada / Abke) – Rasa SP, zawodnik startujący – Jolanta Tarczyńska

Konie 5-letnie:

Oki Doki G (Ojciec: Olympic Star / Olympic Fire; Matka: Roxy / Stalypso) – Rasa Niem.Sport., zawodnik startujący – Katarzyna Miętus.

Konie 6-letnie:

Don Fuego Corriente (Ojciec: Don Sandrino / De Niro; Matka: Elvita / Escudo I) - Rasa: Han., zawodnik startujący – Wiktoria Klimczak.

Kolejna eliminacja już wkrótce! Zapraszamy na międzynarodowe zawody WKKW - LOTTO Strzegom Horse Trials w dniach 23-26.06.2022.

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski