Home Aktualności

VII eliminacja - Walewice

W dniach 16-17 lipca 2022 odbyła się VII eliminacja Pucharu Polski WKKW, w ramach krajowych zawodów w Walewicach. Podczas tej imprezy zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe w konkursach od CNC2* do CNC 80, dlatego klasyfikacja indywidualna Seniorów nie uległa zmianie.

W kategorii Seniorów liderem jest Mateusz Kiempa z CSJ Coval. Na drugim miejscu znajduje się Joanna Pawlak z KJ Pawlak Equestrian Wrocław, na trzecim miejscu Julia Gillmaier z Konie Sportowe Gillmaier.

W klasyfikacji Młodych Jeźdźców również bez zmian – liderem pozostaje Oliwia Rapa z UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny”. Drugie miejsce należy do Jakuba Wiraszki z LKS Stragona, a tuż za nim Alicja Tropiło z UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny” na miejscu trzecim.

Wśród Juniorów, na pozycji pierwszej Karolina Ślązak z LZJ Drama Zbrosławice. Na miejscu drugim Zuzanna Społowicz z KJ Jaroszówka, a na miejscu trzecim Karolina Miś z JKS Barłomino Sp. z o.o.

Po zawodach w Walewicach mamy nowego lidera wśród Juniorów Młodszych. Jest nim Laura Gillmaier z Konie Sportowe Gillmaier. Następnie ex aeqo dwie zawodniczki – Patrycja Urbaniak z KJ Jaroszówka i Nadia Niebieszczańska z CSJ Coval.

W kategorii Młodzików pozycję lidera utrzymała niestartująca w Walewicach Michalina Paterska z LKS Stragona. Na miejsce drugie awansowała Magdalena Zaręba z KJ Czarny Dunajec. Na miejscu trzecim Zofia Lemańska (BPK).

W kategorii Amatorów pozycję lidera wzmocnił Zbigniew Kowalkowski z KJ Jaroszówka. Na miejsce drugie awansowała Anna Królikowska z SSKJ Grobice. Na miejscu trzecim Klaudia Kostrzewska z SJ Baborówko.

Liderzy klasyfikacji młodych koni:

Konie 4-letnie:

Giorgia LA (Ojciec: Gold Quaterback ; Matka: Granada / Abke) – Rasa SP, zawodnik startujący – Jolanta Tarczyńska

Konie 5-letnie:

Oki Doki G (Ojciec: Olympic Star / Olympic Fire; Matka: Roxy / Stalypso) – Rasa Niem.Sport., zawodnik startujący – Katarzyna Miętus.

Konie 6-letnie:

Don Fuego Corriente (Ojciec: Don Sandrino / De Niro; Matka: Elvita / Escudo I) - Rasa: Han., zawodnik startujący – Wiktoria Klimczak.

Kolejne zawody z cyklu Pucharu Polski WKKW odbędą się w Facimiechu w dniach 29-31 lipca.

Zapraszamy!

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski