Home Eliminacje IV. Baborówko (26-29.05.2022)

Baborówko

Festiwal Jeździecki Baborówko

Ośrodek Jeździecki Pałac Baborówko

Festiwal Jeździecki Baborówko to jedna z największych imprez WKKW w Polsce, która organizowana jest na terenie Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko.

Pałac Baborówko oferuje noclegi w przestronnych, stylowo urządzonych  apartamentach oraz noclegi agroturystyczne w zabudowaniach folwarcznych. Otaczający park z przepięknym drzewostanem zapewnia gościom spokój oraz możliwość obcowania z naturą. Pałacowa kuchnia przyrządza posiłki na indywidualne zamówienia gości. Właściciele dbają o to, aby było smacznie, zdrowo i aby można było najeść się do syta. Pałacowa kuchnia słynie z tradycyjnych potraw wielkopolskich, które są przygotowywane na miejscu ze świeżych i zdrowych składników. W pobliżu Pałacu znajduje się niewielki ogródek, gdzie bez użycia sztucznych nawozów i środków chemicznych uprawiane są warzywa, owoce i zioła na potrzeby kuchni oraz gości.

W Baborówku organizowane są kameralne spotkania okolicznościowe, plenerowe imprezy integracyjne oraz imprezy dla szkól. Przystosowana zabytkowa stodoła, Kuźnia z kominkiem oraz rozległy teren umożliwiają przeprowadzenie różnych imprez przez cały rok, bez względu na pogodę.

Wszystkich miłośników jeździectwa Ośrodek Jeździecki Pałac Baborówko zaprasza na naukę jazdy konnej,  a dla doświadczonych jeźdźców oferuje się jazdy w terenie oraz cross. Ponadto prowadzony jest tu pensjonat dla koni, który oferuje komfortowe warunki dla koni i jeźdźców. Ośrodek prowadzi hodowlę koni rasy wielkopolskiej w oparciu o klacze elitarne pochodzące ze Stadniny Koni Posadowo. Poza Ośrodkiem w Baborówku, hodowla mieści się w gospodarstwie Pakosław, wyodrębnionym ze Stadniny Koni Posadowo.

Zapraszamy do Baborówka!

www.baborowko.pl i www.festiwal.baborowko.pl

Drukuj PDF

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski