Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

VI eliminacja - Strzegom

Drukuj PDF

W dniach 22-26.06.2022 odbyły się międzynarodowe zawody WKKW - LOTTO Strzegom Horse Trails, które dla zawodników były VI eliminacją Pucharu Polski WKKW 2022!

fot.Leszek Wójcik

Więcej…

V eliminacja - Jaroszówka

Drukuj PDF

W dniach 18-19 czerwca odbyła się V eliminacja Pucharu Polski WKKW, w ramach krajowych zawodów w Jaroszówce. Zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe w konkursach CNC 80, CNC 100, CNC1*, w związku z czym, klasyfikacja indywidualna kategorii Seniorów i Młodych Jeźdźców nie uległa zmianie.

Więcej…

IV eliminacja – Equestrian Festival Baborówko

Drukuj PDF

Za nami IV eliminacja Pucharu Polski WKKW, która odbyła się podczas międzynarodowych zawodów Equestrian Festival Baborówko w dniach 26-29.05.2022. W programie sportowym zawodów znalazło się 6 konkursów międzynarodowych na poziomie: CCI4*-L, CCI4*-S, CCI3*-S, CCI2*-S, CCI1*-Intro oraz CCIYH2*-S dla młodych koni 6-letnich.

Więcej…

III eliminacja – Racot

Drukuj PDF

W miniony weekend (14-15 maja), podczas zawodów krajowych WKKW w Stadninie Koni Racot, odbył się III etap eliminacji Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy wszystkich kategorii z wyjątkiem Seniorów, walczyli o kolejne punkty do rankingu.

 

Więcej…

II eliminacja – Sopot

Drukuj PDF

II etap Pucharu Polski WKKW 2022 już za nami. Tym razem zawodnicy walczyli o kolejne punkty do rankingu na terenie Hipodromu w Sopocie. Eliminacja odbyła się podczas zawodów międzynarodowych i krajowych - Sopot Horse Trials - SPRING TOUR II w dniach 6-8.05.2022

Więcej…

I eliminacja – Strzegom

Drukuj PDF

W dniach 21-24 kwietnia, podczas krajowych i międzynarodowych zawodów Strzegom Spring Open II, odbyła się pierwsza eliminacja Pucharu Polski WKKW w sezonie 2022. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w aż 10 konkursach: CNC 80, CNC 100, CNC 100-18,  CCI1*-Intro, CCI2*-L, CCI2*-S, CCI3*-L, CCI3*-S, CCI4*-L, CCI4*-S.

fot. Leszek Wójcik

Więcej…

Rusza Puchar Polski WKKW 2022

Drukuj PDF

Zawodami w Strzegomiu w dniach 22–24 kwietnia rozpocznie się tegoroczny Puchar Polski WKKW. W terminarzu znalazło się 13 eliminacji i finał, który także rozegrany zostanie w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Strzegomiu. W regulaminie rozgrywek wprowadzono kilka kluczowych nowości.

Więcej…

Finały w Baborówku

Drukuj PDF

W miniony weekend w Baborówku w ramach miedzynarodowych i krajowych zawodów Baborówko Autumn Show 2021 odbył się finał Pucharu Polski WKKW 2021, który wyłonił zwycięzców w pięciu kategoriach wiekowych oraz w kategorii open i w kategorii klubowej.

Więcej…

XI eliminacja – Sopot

Drukuj PDF

Kolejny- już XI etap Pucharu Polski WKKW- za nami. Tym razem zawodnicy walczyli o kolejne punkty w rankingu, na terenie Hipodromu w Sopocie. Eliminacje odbywały się podczas zawodów międzynarodowych- International and National Three Day Event.

Więcej…

X eliminacja – Racot

Drukuj PDF

W miniony weekend podczas zawodów Krajowych WKKW w Stadninie Koni Racot, odbył się X etap eliminacji Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy wszystkich kategorii z wyjątkiem Seniorów, walczyli o kolejne punkty do rankingu.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2022
Designed by Jakub Krukowski