Home Aktualności

Aktualności

Finał PPWKKW

Drukuj PDF

Zakończyliśmy właśnie sezon Pucharu Polski WKKW 2022. Zawody Strzegom October Festival wyłoniły najlepszych zawodników tego sezonu, najlepsze młode konie oraz najlepszy klub.

Więcej…

Konkursy finałowe

Drukuj PDF

W najbliższy weekend, w dniach 13-16 października odbędzie się Finał Pucharu Polski WKKW 2022, podczas zawodów Strzegom October Festival.

Finał zostanie rozegrany w 6 kategoriach wiekowych: Amatorzy, Młodzicy, Juniorzy Młodsi, Juniorzy, Młodzi Jeźdźcy oraz Seniorzy. Pierwszy raz w historii rozgrywek Pucharu Polski w finale powalczą młode konie w kategoriach: konie 4-letnie, konie 5-letnie, konie 6-letnie. W tegorocznej edycji PP WKKW wzięło udział 96 młodych koni oraz 202 zawodników, którzy zdobyli prawo do startu w Finale.

Więcej…

Ostatnia eliminacja PP WKKW 2022 - Moszna

Drukuj PDF

Tegoroczny cykl Pucharu Polski WKKW 2022 powoli dobiega końca. Za nami ostatnia w tej edycji eliminacja, która odbyła się w ramach zawodów krajowych na terenie Stadniny Koni Moszna. W dniach 23-25 września zawodnicy mogli zdobyć punkty w konkursach od CNC1* do CNC 80. Zawody te były również Mistrzostwami Polski Młodzików na kucach i dużych koniach, Mistrzostwami Polski Dzieci oraz Mistrzostwami Polski Kuców.

autor zdjęć Radosław Foksowicz Fotografia

Więcej…

XI eliminacja - Bogusławice

Drukuj PDF

W dniach 2-4 września, na terenie ośrodka w Bogusławicach, odbyła się XI eliminacja Pucharu Polski WKKW. W ramach zawodów krajowych zawodnicy rywalizowali w konkursach od CNC 70 do CNC2*. Zawody w Bogusławicach były przedostatnią eliminacją przed zawodami finałowymi w Strzegomiu.

Więcej…

X eliminacja – Strzegom

Drukuj PDF

W ubiegły weekend, w dniach 25-28 sierpnia odbyła się X eliminacja Pucharu Polski WKKW w Strzegomiu. W ramach Strzegom Summer Tour rozegrane zostały cztery konkursy międzynarodowe w krótkim formacie od poziomu jednej do czterech gwiazdek oraz trzy konkursy krajowe, w tym Mistrzostwa Dolnego Śląska w WKKW. Podczas zawodów można było zobaczyć zawodników
z 12 krajów na niemal 300 koniach.

Autor zdjęć: Leszek Wójcik

Więcej…

IX eliminacja – Kwieki

Drukuj PDF

W dniach 13-14 sierpnia odbyła się IX eliminacja Pucharu Polski WKKW w Kwiekach. Zawodnicy rywalizowali w 4 konkursach krajowych od CNC2* do CNC 80.

Więcej…

VIII eliminacja - Facimiech

Drukuj PDF

Za nami VIII eliminacja Pucharu Polski WKKW! W ubiegły weekend, w dniach 29-31.07 odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW w podkrakowskiej miejscowości Facimiech. Organizatorem zawodów był Klub Jeździecki Facimiech. Zawodnicy mogli rywalizować w 3 konkursach międzynarodowych od CCI3*-S do CCI1* Intro oraz 3 konkursach krajowych od CNC 100 do CNC 80. Zawody były wspierane przez: KJ Facimiech, Województwo Małopolskie, Powiat Krakowski, Miasto i Gmina Skawina, Acerbi Pharma, Horse Line, M&A Profesjonalne parkury, Praktyczna Pralnia.

Więcej…

Komunikat

Drukuj PDF

Szanowni informujemy, że dokonaliśmy zmiany terminu Zawodów Krajowych we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego z 9-11.09.2022 na 2-4.09.2022 r.

ZK WKKW 2-4.09.2022 będą finałem Otwartej Ligi Mazowsza oraz eliminacją do PP WKKW.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy do Bogusławic :-)

VII eliminacja - Walewice

Drukuj PDF

W dniach 16-17 lipca 2022 odbyła się VII eliminacja Pucharu Polski WKKW, w ramach krajowych zawodów w Walewicach. Podczas tej imprezy zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe w konkursach od CNC2* do CNC 80, dlatego klasyfikacja indywidualna Seniorów nie uległa zmianie.

Więcej…

VI eliminacja - Strzegom

Drukuj PDF

W dniach 22-26.06.2022 odbyły się międzynarodowe zawody WKKW - LOTTO Strzegom Horse Trails, które dla zawodników były VI eliminacją Pucharu Polski WKKW 2022!

fot.Leszek Wójcik

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski