Home Aktualności

Aktualności

Ostatnia eliminacja za nami

Drukuj PDF

W dniach 15-18.09 odbyła się IX czyli ostatnia eliminacja Pucharu Polski WKKW, zawody zostały rozegrane na Hipodromie w Morawie koło Strzegomia. W ramach PP WKKW rozegrano konkurs krajowe i konkursy międzynarodowe, a dodatkowo Mistrzostwa Młodych Koni oraz Mistrzostwa Polski Seniorów w WKKW i Mistrzostwa Polski Kuców.

Więcej…

Ostatnia Eliminacja

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend od 15 do 18 września na terenie Hipodromu w Morawie odbędzie się ostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW. W ramach Międzynarodowych i Krajowych Zawodów WKKW oraz Mistrzostw Polski Seniorów w tej dyscyplinie zawodnicy będą rywalizować o punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW. Do zawodów zgłosiło się ponad 150 par, w tym 12 zawodników do Mistrzostw Polski Seniorów.

Więcej…

Puchar po VIII Eliminacj

Drukuj PDF

Za nami już przedostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW, która odbyła się na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech. W rozgrywanych zawodach na hipodromie niedaleko Krakowa wystartowało ponad 110 par z 3 państw. W ramach Pucharu rozegrano konkursy krajowe (CNC LL, CNC L, CNC P) oraz dwa konkursy międzynarodowe ( CIC1*, CCI1*), a dodatkowo Mistrzostwa Polski Amatorów oraz Zawody Towarzyskie.

Więcej…

VIII Eliminacja Pucharu Polski

Drukuj PDF

W dniach od 2 do 4 września na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech odbędzie się VIII - przedostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Ośrodek posiada bardzo dobrą infrastrukturę, co sprzyja organizacji zawodów na wysokim poziomie. W ramach PP WKKW zostaną rozegrane 2 konkursy międzynarodowe i 3 krajowe (CIC1*,CCI1*,CNC LL, CNC L, CNC P) a dodatkowo Mistrzostwa Małopolski WKKW oraz Mistrzostwa Polski Amatorów WKKW.

Więcej…

Puchar po VII Eliminacji

Drukuj PDF

Zakończyła się już VII Eliminacja Pucharu Polski WKKW, która odbyła się w Kwiekach. Na stracie zawodów stanęło ponad 80 par, a wśród nich Paweł Spisak. W najtrudniejszym konkursie zawodów – CIC* najwyżej sklasyfikowana wśród Polaków została Weronika Laskowska (KJ SO Starogard Gdański), która zajęła drugie miejsce w konkursie.

Więcej…

VII Eliminacja Pucharu

Drukuj PDF

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW w Kwiekach. Organizatorem zawodów po raz pierwszy jest Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych, dodatkowo Kwieki debiutują jako organizator zawodów międzynarodowych. Ośrodek się cały czas rozwija, a bardzo dobra infrastruktura sprzyja organizacji zawodów na wysokim poziomie. Zawodnicy będą walczyć o pucharowe punkty w czterech konkursach krajowych– CNC LL, CNC L, CNC P, CNC* oraz w jednym konkursie międzynarodowym CIC1*.

Więcej…

Puchar po VI Eliminacji

Drukuj PDF

Za nami już VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW, podczas zawodów w Strzegomiu mogliśmy podziwiać ponad 250 par. W ramach Strzegom Summer Tour zostały rozegrane Mistrzostwa Polski WKKW w kategoriach Juniorów i Młodych Jeźdźców. W młodszej kategorii złoty medal, po bezbłędnym crossie i parkurze, zdobyła Julia Elzanowska (SJ Baborówko) startująca na koniu Lucky Comeback, drugie miejsce i medal srebrny zdobyła Wiktoria Knap (ZKS Drzonków) na koniu Quintus 134, a na najniższym stopniu podium stanęła Małgorzata Cybulska dosiadająca Chenaro 2. W kategorii Młodych Jeźdźców wygrała Aleksandra Grzybkowska (KJ Agro-Handel Śrem) na koniu Czereśnia, drugie miejsce wywalczył Jakub Kreft (LKS Dragon Nowielice) dosiadający Corrnero, a brązowy medal zdobyła Karolina Podwińska (LKJ "Hipologia" Strzegom) startująca na klaczy Dzieżba.

Więcej…

VI eliminacja Strzegom Summer Tour

Drukuj PDF

Przed nami kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW, już od czwartku 4 sierpnia będziemy mogli oglądać rywalizację zawodników podczas zawodów Strzegom Summer Tour. Jeźdźcy o punkty do klasyfikacji Pucharu Polski będą walczyć w 5 konkursach międzynarodowych i 4 konkursach krajowych. Na listach startowych zgłoszonych jest ponad 260 par z 17 państw. W trakcie imprezy zobaczymy zmagania najlepszych polskich juniorów i młodych jeźdźców, którzy będą walczyć o medale Mistrzostw Polski.

Więcej…

Klasyfikacja Pucharu po OOM

Drukuj PDF

W dniach od 15 lipca do 17 lipca w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie koło Strzegomia odbył się Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który był jednocześnie kwalifikacją do Pucharu Polski WKKW. Do finału zakwalifikowało się 31 par z 4 konkursów kwalifikacyjnych, które były rozgrywane w Bogusławicach, Jaroszówce, Kwiekach i Mosznej.

Więcej…

Puchar Polski WKKW po V Eliminacji

Drukuj PDF

W minionym tygodniu od 23 do 26 czerwca 2015 podczas zawodów Strzegom Horse Trials Polacy walczyli o punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW. Konkursy rozgrywane w Strzegomiu, których było aż siedem, spowodowały przetasowanie w czołówce w kategorii Seniorów i Juniorów.

W kategorii Seniorów na prowadzeniu pozostał Paweł Spisak (JKS Dako Galant Skibno), który bardzo dobrym stylu i bezbłędnie pokonał trasę crossu i próbę skoków w konkursie CICO3*, na drugie miejsce awansował Mariusz Kleniuk (LKJ "Hipologia" Strzegom), a na trzecie Kamil Rajnert (SCSJ Coval Biały Bór). Mariusz Kleniuk i Paweł Warszawski ( SJ Baborówko) dzięki dobrym wynikom w konkursie CCI3*, uzyskanym w Strzegomiu zdobyli kwalifikację na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy Seniorów WKKW, które również odbędą się w Strzegomiu.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski