Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

Rozgrywki nabierają tempa

Drukuj PDF

Za nami druga eliminacja do Pucharu Polski WKKW,  która odbyła się w miniony weekend (05-06.06)  na Opolszczyźnie w Stadninie Koni w Mosznej.

Więcej…

I Eliminacja – Baborówko

Drukuj PDF

W miniony weekend 27-30 maja na terenie Ośrodka Jeździeckiego w Baborówku odbył się coroczny Festiwal Jeździecki. Impreza zrzeszyła setki zawodników z całej Europy i nie tylko. W I Eliminacji do Pucharu Polski WKKW w sezonie 2021 Polacy rywalizowali o punkty rankingowe w 4 konkursach międzynarodowych: CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S.

 

Więcej…

Start rozgrywek Pucharu Polski WKKW 2021

Drukuj PDF

Mimo pandemii Covid-19 i wirusa EHV-1, wraz z zawodami Equestrian Festival Baborówko w najbliższy weekend, ruszają tegoroczne rozgrywki Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy w ciągu całego sezonu będą mogli zbierać punkty rankingowe podczas 11 eliminacji, rozgrywanych podczas zawodów w: Baborówku, Mosznie, Bogusławicach, Jaroszówce, Strzegomiu, Kwiekach, Walewicach, Fachimiechu, Racocie i Sopocie. Zmagania zakończy finał, który odbędzie się podczas zawodów Baborówko Horse Sale Show w dniach 30 września-3 października.

Więcej…

Klasyfikacja końcowa PPWKKW 2020

Drukuj PDF

W dniach 25-27.09.2020 odbył się Finał Pucharu Polski WKKW, który wyłonił najlepszych zawodników sezonu 2020. Tegoroczny Cykl Pucharu Polski WKKW obejmował 11 eliminacji oraz zawody finałowe. Finał rozegrany został w ramach zawodów krajowych i międzynarodowych LOTTO Baborówko Horse Sale Show 2020.

Więcej…

Ostatnia eliminacja PPWKKW

Drukuj PDF

W dniach 4-6 września, na Hipodromie w Sopocie odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW. Były to ostatnie zawody eliminacyjne (XI) Pucharu Polski WKKW w tym sezonie. Zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe w konkursach od CCI3*-L do CNC 75.

Więcej…

X eliminacja PPWKKW

Drukuj PDF

W dniach 28-30 sierpnia, odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody LOTTO Strzegom Horse Trials, które zarazem były X eliminacją Pucharu Polski WKKW. Z 11 konkursów rozegranych podczas zawodów w Strzegomiu, aż w 9 konkursach zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe, od CCI3*-L – CNC 100.

fot. Leszek Wójcik #shtstrzegom

Więcej…

Ranking po IX eliminacji PP WKKW

Drukuj PDF

W miniony weekend, w dniach 21-23.08.2020 na terenie Stajni Hodowlano-Sportowej Grobice rozegrana została IX eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy mogli zdobywać punkty w konkursach CNC 2*-CNC 75.

Więcej…

VIII Eliminacja PP WKKW

Drukuj PDF

W dniach 15-16 sierpnia na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech odbyła się VIII eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali w konkursach od CNC 2* do CNC 75. W ramach zawodów rozegrane zostały również Mistrzostwa Małopolski WKKW oraz Mistrzostwa Polski Amatorów WKKW.

Więcej…

VII Eliminacja PP WKKW

Drukuj PDF

Na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach, w dniach 31.07-02.08 odbyły się krajowe zawody WKKW, które były VII eliminacją Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty rankingowe w konkursach: CNC2*, CNC1*, CNC 100, CNC 90, CNC 75.

Więcej…

VI eliminacja PP WKKW

Drukuj PDF

W dniach 18-19 lipca na terenie Stadniny Koni Racot rozegrana została VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty rankingowe zawodnicy rywalizowali w konkursach CNC2*, CNC1*, CNC 100 oraz CNC 90.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2022
Designed by Jakub Krukowski