Home Aktualności

Aktualności

VIII eliminacja – Facimiech

Drukuj PDF

W miniony weekend w Klubie Jeździeckim Facimiech odbyły się Krajowe oraz Międzynarodowe Zawody WKKW, a w ich ramach Mistrzostwa Polski Amatorów. Podczas zmagań jeźdźcy oraz amazonki ze wszystkich kategorii zbierali punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW 2021.

Więcej…

VII eliminacja - Walewice

Drukuj PDF

W dniach 17-18 lipca na terenie Ośrodka Jeździeckiego w Walewicach rozegrano coroczne Zawody Ogólnopolskie WKKW. Były one VII Eliminacją Pucharu Polski. Zawodnicy wszystkich kategorii z wyjątkiem Seniorów, rywalizowali w konkursach od 80 do CNC2*.

Więcej…

VI eliminacja - Kwieki

Drukuj PDF

W miniony weekend (10-11.07) na terenie Kaszubskiego Stowarzyszenia Promowania Sportów Konnych w Kwiekach odbyły się krajowe zawody WKKW, a w ramach nich VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW oraz Mistrzostwa Polski Centralnej i Północnej w WKKW.

Więcej…

V Eliminacja – Strzegom

Drukuj PDF

Od czwartku do niedzieli (24.06-27.06) rozgrywały się emocjonujące rozgrywki do V eliminacji Pucharu Polski WKKW podczas międzynarodowych zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials.

Więcej…

IV Eliminacja – Jaroszówka

Drukuj PDF

Za nami upalne eliminacje Pucharu Polski WKKW w Jaroszówce (19.06-20.06). Tym razem zawodnicy zdobywali punkty w konkursach: CNC80, CNC100, CNC1* oraz CNC2*.

Więcej…

III Eliminacja – Bogusławice

Drukuj PDF

fot. Alicja Węgrzyn

W miniony weekend (11-13 czerwca) w Stadninie w Bogusławicach, odbyła się trzecia eliminacja Pucharu Polski WKKW 2021. Punkty rankingowe mogli zbierać jeźdźcy w kategoriach od Młodzików po Open. Zadecydowanie najbardziej liczną kategorią pozostaje grupa Juniorów oraz Open, gdzie z każdą eliminacją pojawiają się nowi zawodnicy oraz niespodziewane zwroty wydarzeń.

fot. Alicja Węgrzyn

Więcej…

Rozgrywki nabierają tempa

Drukuj PDF

Za nami druga eliminacja do Pucharu Polski WKKW,  która odbyła się w miniony weekend (05-06.06)  na Opolszczyźnie w Stadninie Koni w Mosznej.

Więcej…

I Eliminacja – Baborówko

Drukuj PDF

W miniony weekend 27-30 maja na terenie Ośrodka Jeździeckiego w Baborówku odbył się coroczny Festiwal Jeździecki. Impreza zrzeszyła setki zawodników z całej Europy i nie tylko. W I Eliminacji do Pucharu Polski WKKW w sezonie 2021 Polacy rywalizowali o punkty rankingowe w 4 konkursach międzynarodowych: CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S.

 

Więcej…

Start rozgrywek Pucharu Polski WKKW 2021

Drukuj PDF

Mimo pandemii Covid-19 i wirusa EHV-1, wraz z zawodami Equestrian Festival Baborówko w najbliższy weekend, ruszają tegoroczne rozgrywki Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy w ciągu całego sezonu będą mogli zbierać punkty rankingowe podczas 11 eliminacji, rozgrywanych podczas zawodów w: Baborówku, Mosznie, Bogusławicach, Jaroszówce, Strzegomiu, Kwiekach, Walewicach, Fachimiechu, Racocie i Sopocie. Zmagania zakończy finał, który odbędzie się podczas zawodów Baborówko Horse Sale Show w dniach 30 września-3 października.

Więcej…

Klasyfikacja końcowa PPWKKW 2020

Drukuj PDF

W dniach 25-27.09.2020 odbył się Finał Pucharu Polski WKKW, który wyłonił najlepszych zawodników sezonu 2020. Tegoroczny Cykl Pucharu Polski WKKW obejmował 11 eliminacji oraz zawody finałowe. Finał rozegrany został w ramach zawodów krajowych i międzynarodowych LOTTO Baborówko Horse Sale Show 2020.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski