Home Aktualności

Aktualności

Ostatnia eliminacja PPWKKW

Drukuj PDF

W dniach 4-6 września, na Hipodromie w Sopocie odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW. Były to ostatnie zawody eliminacyjne (XI) Pucharu Polski WKKW w tym sezonie. Zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe w konkursach od CCI3*-L do CNC 75.

Więcej…

X eliminacja PPWKKW

Drukuj PDF

W dniach 28-30 sierpnia, odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody LOTTO Strzegom Horse Trials, które zarazem były X eliminacją Pucharu Polski WKKW. Z 11 konkursów rozegranych podczas zawodów w Strzegomiu, aż w 9 konkursach zawodnicy mogli zdobywać punkty rankingowe, od CCI3*-L – CNC 100.

fot. Leszek Wójcik #shtstrzegom

Więcej…

Ranking po IX eliminacji PP WKKW

Drukuj PDF

W miniony weekend, w dniach 21-23.08.2020 na terenie Stajni Hodowlano-Sportowej Grobice rozegrana została IX eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy mogli zdobywać punkty w konkursach CNC 2*-CNC 75.

Więcej…

VIII Eliminacja PP WKKW

Drukuj PDF

W dniach 15-16 sierpnia na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech odbyła się VIII eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy rywalizowali w konkursach od CNC 2* do CNC 75. W ramach zawodów rozegrane zostały również Mistrzostwa Małopolski WKKW oraz Mistrzostwa Polski Amatorów WKKW.

Więcej…

VII Eliminacja PP WKKW

Drukuj PDF

Na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach, w dniach 31.07-02.08 odbyły się krajowe zawody WKKW, które były VII eliminacją Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty rankingowe w konkursach: CNC2*, CNC1*, CNC 100, CNC 90, CNC 75.

Więcej…

VI eliminacja PP WKKW

Drukuj PDF

W dniach 18-19 lipca na terenie Stadniny Koni Racot rozegrana została VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty rankingowe zawodnicy rywalizowali w konkursach CNC2*, CNC1*, CNC 100 oraz CNC 90.

Więcej…

Ranking PP WKKW po V eliminacji!

Drukuj PDF

W miniony weekend w dniach 18-19 lipca odbyła się V eliminacja Pucharu Polski WKKW na terenie Stadniny Koni Walewice. Zawodnicy zdobywali punkty w konkursach od CNC2* do CNC75.

Więcej…

IV Eliminacja PP WKKW w Jaroszówce

Drukuj PDF

W dniach 10-12 lipca 2020 roku, na terenie Klubu Jeździeckiego Jaroszówka odbyła się IV eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty rankingowe  w konkursach od CNC1* do CNC 75 cm.

Więcej…

III Eliminacja PP WKKW już za nami!

Drukuj PDF

W miniony weekend podczas międzynarodowych zawodów Strzegom Summer Tour, w dniach 2-5 lipca 2020 r. rozegrana została III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty rankingowe zawodnicy rywalizowali w konkursach CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S.

Więcej…

Za nami druga eliminacja PPWKKW 2020!

Drukuj PDF

Po punkty rankingowe zawodnicy wybrali się do Stadniny Koni Moszna. Zawody krajowe odbyły się w dniach 26-27.06.2020. Rozegrane zostały zawody w kategoriach od CNC 75 cm do CNC2*.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski