Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

Ranking PP WKKW po V eliminacji!

Drukuj PDF

W miniony weekend w dniach 18-19 lipca odbyła się V eliminacja Pucharu Polski WKKW na terenie Stadniny Koni Walewice. Zawodnicy zdobywali punkty w konkursach od CNC2* do CNC75.

Więcej…

IV Eliminacja PP WKKW w Jaroszówce

Drukuj PDF

W dniach 10-12 lipca 2020 roku, na terenie Klubu Jeździeckiego Jaroszówka odbyła się IV eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy zdobywali punkty rankingowe  w konkursach od CNC1* do CNC 75 cm.

Więcej…

III Eliminacja PP WKKW już za nami!

Drukuj PDF

W miniony weekend podczas międzynarodowych zawodów Strzegom Summer Tour, w dniach 2-5 lipca 2020 r. rozegrana została III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty rankingowe zawodnicy rywalizowali w konkursach CCI1*-Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S.

Więcej…

Za nami druga eliminacja PPWKKW 2020!

Drukuj PDF

Po punkty rankingowe zawodnicy wybrali się do Stadniny Koni Moszna. Zawody krajowe odbyły się w dniach 26-27.06.2020. Rozegrane zostały zawody w kategoriach od CNC 75 cm do CNC2*.

Więcej…

Ruszył PP WKKW 2020

Drukuj PDF

W związku ze wznowieniem zawodów jeździeckich w Polsce, ruszył Puchar Polski WKKW 2020. Planowanych jest 11 eliminacji w 10 miastach oraz finał w Baborówku w dniach 25-27.09.2020, podczas zawodów Baborówko Horse Sale Show. Pierwsza eliminacja Pucharu Polski odbyła się w Kwiekach w dniach 20-21 czerwca.

Więcej…

Rozgrywki PPWKKW 2020 odsunięte w czasie

Drukuj PDF

Szanowni Państwo, Drodzy Zawodnicy i Kibice!

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo zawodników i publiczności w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie, rozpoczęcie rozgrywek Pucharu Polski WKKW 2020 zostaje odsunięte w czasie. Jesteśmy w kontakcie z Organizatorami poszczególnych eliminacji oraz z dużą uwagą i na bieżąco obserwujemy rozwój wydarzeń. Mając na uwadze wysoką frekwencję w poprzednich edycjach PPWKKW, możliwie elastycznie dopasujemy terminarz rozgrywek do faktycznego czasu rozpoczęcia sezonu. Liczymy, że wkrótce będziemy mogli potwierdzić terminy tegorocznych rozgrywek Pucharu Polski WKKW.

Wszelkie informacje oraz nowy terminarz rozgrywek Pucharu Polski WKKW będą zamieszczone na stronie: www.ppwkkw.pl.

W Baborówku tym razem Niemcy najlepsi

Drukuj PDF

W miniony weekend w Baborówku odbyły się zawody Baborówko Horse Sale Show, w ramach których rozgrywano trzy klasy zawodów międzynarodowych oraz dwie klasy konkursów krajowych. Wydarzenie było także finałem Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

Puchar Polski WKKW po XII eliminacji

Drukuj PDF

Za nami ostatnia XII eliminacja Pucharu Polski WKKW przed finałem. Eliminacja ta odbyła się w Stadninie Koni Moszna w dniach 13-15.09.2019. Zawodnicy ze wszystkich kategorii wiekowych, oprócz Seniorów mogli zdobywać punkty do rankingu.

Więcej…

Puchar Polski WKKW po XI eliminacji

Drukuj PDF

W dniach 05-08 września 2019 r. na Hipodromie w Sopocie odbyła się XI Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Liderom w kategorii Seniorów udało utrzymać się swoje pozycje w klasyfikacji– na pierwszym miejscu niezmiennie Mateusz Kiempa z CSJ Coval, na drugim - Jan Kamiński z Equikam Sp.z o.o., a na trzecim Mariusz Kleniuk z LKJ Hippologia Strzegom.

Więcej…

Puchar Polski WKKW po X eliminacji

Drukuj PDF

Za nami dziesiąta eliminacja Pucharu Polski WKKW, rozegrana podczas zawodów Facimiech Horse Trials w dniach 23-25.08.25019 W ramach eliminacji w Facimiechu punkty rankingowe zdobywali zawodnicy ze wszystkich kategorii wiekowych.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2022
Designed by Jakub Krukowski