Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

Puchar Polski WKKW po IX eliminacji

Drukuj PDF

W miniony weekend podczas Strzegom Summer Tour w dniach 1-4 sierpnia 2019r. rozegrana została IX Eliminacja Pucharu Polski WKKW. O punkty do rankingu walczyli zawodnicy ze wszystkich kategorii.

W klasyfikacji Seniorów bez zmian. Po dobrym starcie w konkursie CCI4*-S prowadzenie w rankingu utrzymał Mateusz Kiempa z CSJ Coval. Jan Kamiński (Equikam Sp. z o.o.) zajmuje miejsce drugie, a Mariusz Kleniuk (LKJ Hippologia Strzegom) miejsce trzecie.

Więcej…

Puchar Polski WKKW po VIII eliminacji

Drukuj PDF

W dniach 13-14 lipca na terenie Stadniny Koni w Walewicach rozegrano VIII Eliminację Pucharu Polski WKKW. W zawodach rankingowe punkty zdobywali zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych oprócz seniorów, jednak największe zmiany w tabeli zauważyć można w najmłodszych kategoriach wiekowych oraz w grupie Open.

Więcej…

VII Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Nie zabrakło emocji podczas minionego weekendu, w czasie którego w ramach LOTTO Strzegom Horse Trials rozegrana została VII Eliminacja Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

VI Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W dniach 15-17 czerwca na terenie Klubu Jeździeckiego Jaroszówka rozegrano po prawie rocznej przerwie Zawody Ogólnopolskie WKKW. Były one VI Eliminacją Pucharu Polski. Zawodnicy wszystkich kategorii z wyjątkiem Seniorów, rywalizowali w konkursach od LL do ZK2*. W ramach tych zawodów rozegrane zostały również Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz Eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Więcej…

V Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W dniach 23-26.05.2019 podczas 12. Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, odbyła się V eliminacja Pucharu Polski WKKW. W pięciu międzynarodowych konkursach rywalizowało 170 par z 14 krajów. W trakcie zawodów rozegrany został również konkurs ZR-L, w którym wzięło udział 55 zawodników z Polski, Czech i Niemiec.

Więcej…

IV Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W ubiegły weekend (11-12.05.2019) podczas zawodów w Stadninie Koni Racot, odbyła się czwarta eliminacja Pucharu Polski WKKW, podczas której punkty mogli zbierać zawodnicy ze wszystkich kategorii wiekowych oprócz seniorów.

Więcej…

III Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Za nami kolejna Eliminacja Pucharu Polski WKKW, która odbyła się w miniony weekend 26-28.04.2019) na Hipodromie w Sopocie. W czasie tych zawodów rozegrane zostały Mistrzostwa Polski WKKW Seniorów oraz trzecia eliminacja Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

II Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Podczas drugiej eliminacji Pucharu Polski WKKW 2019, która odbyła się w miniony weekend 12-14.04.2019 w Stadzie Ogierów Bogusławice, punkty mogli zbierać zawodnicy wszystkich kategorii z wyjątkiem Seniorów w konkursach krajowych: CNC2*, CNC1*, CNC-L, CNC-LL85, CNC-LL70.

Więcej…

I Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

W ostatni weekend 5-7.04.2019 przy bardzo słonecznej pogodzie odbyła się I Eliminacja Pucharu Polski WKKW 2019 w ramach zawodów Strzegom Spring Open, odbywające się w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Strzegomiu. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w czterech konkursach międzynarodowych (CCI4*-S, CCI3*-S, CCI2*-S, CCI1*-Intro) oraz w pięciu konkursach krajowych (CNC2*, CNC1*, CNC-L, CNC-L18 i CNC-LL).

Więcej…

Inauguracja rozgrywek Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Za tydzień odbędzie się inauguracja rozgrywek Pucharu Polski WKKW. W tym roku cykl ten składać się będzie z 12 Eliminacji oraz Finału, który zostanie rozegrany podczas zawodów Baborówko Horse Sale Show w Baborówku w dniach 27-29 września. Pierwsza eliminacja w sezonie 2019 odbędzie się w trakcie Międzynarodowych i Krajowych Zawodów WKKW w Strzegomiu w dniach od 5 do 7 kwietnia.

Główna zmiana w tegorocznym Regulaminie Pucharu Polski WKKW 2019 to wprowadzenie kategorii OPEN w miejsce kategorii Amatorów. Nowa kategoria daje szanse na rywalizację w rozgrywkach Pucharu Polski WKKW zawodnikom powyżej 21 roku życia, którzy z jednej strony traktują jeździectwo jako hobby i pasję, a z drugiej rywalizują w Zawodach Krajowych i Międzynarodowych WKKW do poziomu 2*.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2022
Designed by Jakub Krukowski