Home Aktualności

Aktualności

Na starcie podczas Facimiech Horse Trails

Drukuj PDF

W kolejny weekend, od 31 sierpnia do 2 września, odbędzie się trzynasta eliminacja Pucharu Polski WKKW podczas trzeciej edycji Facimiech Horse Trails. Na starcie stawi się 140 koni z 4 państw.

Więcej…

Po dwunastej eliminacji w Strzegomiu

Drukuj PDF

Nie zabrakło emocji podczas minionego weekendu, w czasie którego w ramach fischer Strzegom Summer Tour rozegrane zostały Mistrzostwa Polski WKKW seniorów oraz dwunasta eliminacja Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

Po punkty rankingowe do Strzegomia

Drukuj PDF

Przed nami w najbliższy weekend fischer Strzegom Summer Tour. W ramach zawodów rozegrana zostanie dwunasta eliminacja Pucharu Polski WKKW oraz Mistrzostwa Polski WKKW seniorów. Na starcie w Strzegomiu stawią się najlepsi polscy zawodnicy, walczący o złoty medal, oraz gwiazdy światowego WKKW. W ramach zawodów zostaną rozegrane konkursy międzynarodowe klasy CIC3*, CIC2*, CIC1* i CCI2* oraz konkursy krajowe klasy CNC1*, P, L, LL.

Więcej…

Przed jedenastą eliminacją Pucharu Polski

Drukuj PDF

W kolejny weekend, od 4 do 5 sierpnia, odbędzie się jedenasta eliminacja Pucharu Polski WKKW. Tym razem zawodnicy będą mogli zbierać punkty rankingowe podczas zawodów w Bogusławicach.

Więcej…

Po dziesiątej eliminacji w Walewicach

Drukuj PDF

W miniony weekend, od 14 do 15 lipca, w Stadninie Koni Walewice odbyła się dziesiąta eliminacja Pucharu Polski WKKW. Punkty rankingowe mogli zbierać zawodnicy od młodych jeźdźców do amatorów.

Więcej…

Przed dziesiątą eliminacją w Walewicach

Drukuj PDF

W nadchodzący weekend w Walewicach odbędą się zawody krajowe, w ramach których odbędą się konkursy LL (70 i 85), L, P i CNC1*. Punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW będą mogli zbierać zawodnicy kategorii wiekowych od młodych jeźdźców do amatorów.

Wielu młodych jeźdźców i juniorów w tym tygodniu reprezentuje barwy Polski w Mistrzostwach Europy Dzieci, Juniorów i Młodych Jeźdźców we francuskim Fontainebleau, dlatego w Walewicach zabraknie czołówki zawodników z tych kategorii.

Więcej…

Puchar Polski po IX eliminacji w Strzegomiu

Drukuj PDF

W miniony weekend podczas Lotto Strzegom Horse Trails odbyła się dziewiąta eliminacja Pucharu Polski WKKW 2018.

Pozycji lidera w kategorii seniorów od kilku eliminacji nie oddaje Mateusz Kiempa (CSJ Coval), który w Strzegomiu tylko umocnił swoją pozycję. Ze stratą 54 punktów drugą pozycję zajmuje Paweł Warszawski (SJ Baborówko), a miejsce trzecie ze stratą 98 punktów do lidera - Joanna Pawlak (KJ Pawlak Equestrian).

Więcej…

VIII Eliminacja Pucharu Polski za nami!

Drukuj PDF

W miniony weekend na terenie Kaszubskiego Stowarzyszenia Promowania Sportów Konnych odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW, a w ramach ich VIII Eliminacja Pucharu Polski WKKW oraz eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Więcej…

Po siódmej eliminacji w Facimiechu

Drukuj PDF

W miniony weekend w Klubie Jeździeckim Facimiech odbyły się krajowe zawody WKKW, a w ich ramach Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców i Juniorów oraz eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W ramach zawodów jeźdźcy i amazonki zbierali także punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW 2018.

Więcej…

Przed VII eliminacją Pucharu w Facimiechu

Drukuj PDF

W dniach od 15 do 17 czerwca w Klubie Jeździeckim Facimiech odbędą się krajowe zawody WKKW. Lista zgłoszeń na zawody jest pełna, ponieważ w ich ramach zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców, eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz siódma eliminacja Pucharu Polski WKKW. Punkty rankingowe będą mogli zbierać zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski