Home Aktualności
.Puchar Polski WKKW .

Puchar Polski WKKW

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Puchar składa się z 9 Eliminacji oraz Finału, który w tym...

Więcej..

.Galeria.

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów w ramach Pucharu Polski WKKW. Zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów galeria będzie uzupełniana o...

Więcej..

.Ranking.

Ranking

Na stronie internetowej prezentujemy aktualny Ranking Pucharu Polski WKKW, będzie on aktualizowany zaraz po zakończeniu poszczególnych zawodów. Aby przejść do galerii kliknij...

Więcej..

Aktualności

Puchar Polski po IX eliminacji w Strzegomiu

Drukuj PDF

W miniony weekend podczas Lotto Strzegom Horse Trails odbyła się dziewiąta eliminacja Pucharu Polski WKKW 2018.

Pozycji lidera w kategorii seniorów od kilku eliminacji nie oddaje Mateusz Kiempa (CSJ Coval), który w Strzegomiu tylko umocnił swoją pozycję. Ze stratą 54 punktów drugą pozycję zajmuje Paweł Warszawski (SJ Baborówko), a miejsce trzecie ze stratą 98 punktów do lidera - Joanna Pawlak (KJ Pawlak Equestrian).

Więcej…

VIII Eliminacja Pucharu Polski za nami!

Drukuj PDF

W miniony weekend na terenie Kaszubskiego Stowarzyszenia Promowania Sportów Konnych odbyły się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW, a w ramach ich VIII Eliminacja Pucharu Polski WKKW oraz eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Więcej…

Po siódmej eliminacji w Facimiechu

Drukuj PDF

W miniony weekend w Klubie Jeździeckim Facimiech odbyły się krajowe zawody WKKW, a w ich ramach Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców i Juniorów oraz eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W ramach zawodów jeźdźcy i amazonki zbierali także punkty do rankingu Pucharu Polski WKKW 2018.

Więcej…

Przed VII eliminacją Pucharu w Facimiechu

Drukuj PDF

W dniach od 15 do 17 czerwca w Klubie Jeździeckim Facimiech odbędą się krajowe zawody WKKW. Lista zgłoszeń na zawody jest pełna, ponieważ w ich ramach zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców, eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz siódma eliminacja Pucharu Polski WKKW. Punkty rankingowe będą mogli zbierać zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych.

Więcej…

Bez zmian w czołówce po piątej eliminacji

Drukuj PDF

W ubiegły weekend podczas zawodów w Stadninie Koni Racot odbyła się piąta eliminacja Pucharu Polski WKKW, podczas której punkty mogli zbierać zawodnicy kategorii wiekowych od młodych jeźdźców do amatorów.

Więcej…

Liderzy zachowują swoje pozycje

Drukuj PDF

Zakończyła się druga część Jeździeckiego Triathlonu WKKW na Hipodromie w Sopocie, w ramach której rozgrywana była czwarta eliminacja Pucharu Polski WKKW 2018. Polscy zawodnicy, mimo sporej zagranicznej konkurencji, zaprezentowali dobrą formę.

Więcej…

Między eliminacjami w Sopocie

Drukuj PDF

Mimo trudnego zadania i sporej międzynarodowej konkurencji, Polacy zaprezentowali dobrą formę podczas pierwszej części dwutygodniowego touru WKKW, która odbyła się w miniony weekend na Hipodromie w Sopocie. W rankingach większości kategorii spore zmiany, ale zawodnicy nie mogą zwolnić tempa, ponieważ w przyszły weekend odbędzie się czwarta eliminacja Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

Na starcie przed trzecią eliminacją w Sopocie

Drukuj PDF

Dwa kolejne weekendy to trzecia i czwarta eliminacja Pucharu Polski WKKW na Hipodromie Sopot. W ramach najbliższych zawodów w dniach od 26 do 29 kwietnia rozegrane zostaną międzynarodowe konkursy CIC1*, CIC2*, CIC3* i CCI1* oraz krajowe konkursy CNC L i CNC P. Punkty będą mogli zbierać zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych.

Więcej…

SKJ WJ Piaseccy Equestrian punktuje

Drukuj PDF

Podczas drugiej eliminacji Pucharu Polski WKKW 2018, która odbyła się w miniony weekend w Stadzie Ogierów Bogusławice, punkty mogli zbierać zawodnicy wszystkich kategorii prócz seniorów.

Więcej…

Amazonki na prowadzeniu

Drukuj PDF

Po pierwszej eliminacji Pucharu Polski WKKW prowadzenie w rankingu w pięciu spośród sześciu kategorii wiekowych objęły amazonki. Dzięki znakomitej postawie Joanny Pawlak w kategorii seniorów, Roksany Fortuniak w kategorii młodych jeźdźców, Kamili Cygan w kategorii juniorów młodszych i Julii Bronś w kategorii amatorów pierwsza eliminacja Pucharu Polski WKKW w ramach zawodów Strzegom Spring Open zakończyła się także pierwszym miejscem w kategorii klubowej dla Klubu Jeździeckiego Pawlak Equestrian.

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2022
Designed by Jakub Krukowski