Home Aktualności

Aktualności

Bez zmian w czołówce po piątej eliminacji

Drukuj PDF

W ubiegły weekend podczas zawodów w Stadninie Koni Racot odbyła się piąta eliminacja Pucharu Polski WKKW, podczas której punkty mogli zbierać zawodnicy kategorii wiekowych od młodych jeźdźców do amatorów.

Więcej…

Liderzy zachowują swoje pozycje

Drukuj PDF

Zakończyła się druga część Jeździeckiego Triathlonu WKKW na Hipodromie w Sopocie, w ramach której rozgrywana była czwarta eliminacja Pucharu Polski WKKW 2018. Polscy zawodnicy, mimo sporej zagranicznej konkurencji, zaprezentowali dobrą formę.

Więcej…

Między eliminacjami w Sopocie

Drukuj PDF

Mimo trudnego zadania i sporej międzynarodowej konkurencji, Polacy zaprezentowali dobrą formę podczas pierwszej części dwutygodniowego touru WKKW, która odbyła się w miniony weekend na Hipodromie w Sopocie. W rankingach większości kategorii spore zmiany, ale zawodnicy nie mogą zwolnić tempa, ponieważ w przyszły weekend odbędzie się czwarta eliminacja Pucharu Polski WKKW.

Więcej…

Na starcie przed trzecią eliminacją w Sopocie

Drukuj PDF

Dwa kolejne weekendy to trzecia i czwarta eliminacja Pucharu Polski WKKW na Hipodromie Sopot. W ramach najbliższych zawodów w dniach od 26 do 29 kwietnia rozegrane zostaną międzynarodowe konkursy CIC1*, CIC2*, CIC3* i CCI1* oraz krajowe konkursy CNC L i CNC P. Punkty będą mogli zbierać zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych.

Więcej…

SKJ WJ Piaseccy Equestrian punktuje

Drukuj PDF

Podczas drugiej eliminacji Pucharu Polski WKKW 2018, która odbyła się w miniony weekend w Stadzie Ogierów Bogusławice, punkty mogli zbierać zawodnicy wszystkich kategorii prócz seniorów.

Więcej…

Amazonki na prowadzeniu

Drukuj PDF

Po pierwszej eliminacji Pucharu Polski WKKW prowadzenie w rankingu w pięciu spośród sześciu kategorii wiekowych objęły amazonki. Dzięki znakomitej postawie Joanny Pawlak w kategorii seniorów, Roksany Fortuniak w kategorii młodych jeźdźców, Kamili Cygan w kategorii juniorów młodszych i Julii Bronś w kategorii amatorów pierwsza eliminacja Pucharu Polski WKKW w ramach zawodów Strzegom Spring Open zakończyła się także pierwszym miejscem w kategorii klubowej dla Klubu Jeździeckiego Pawlak Equestrian.

Więcej…

Rusza Puchar Polski WKKW 2018

Drukuj PDF

W najbliższy piątek rozpocznie się rywalizacja w ramach Pucharu Polski WKKW. Pierwszą eliminacją są zawody Strzegom Spring Open, odbywające się w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Strzegomiu w dniach od 6 do 8 kwietnia.

Na listach zawodów Strzegom Spring Open znalazło się 280 par z 16 państw. Spośród polskich zawodników w zawodach wezmą udział także tacy, którzy będą mogli rozpocząć walkę o obronę tytułu z zeszłorocznego Pucharu Polski WKKW. Na starcie pojawią się m.in.: Paweł Spisak (JKS Dako Galant Skibno), który w zeszłym roku zdobył pierwsze miejsce i złoty medal w kategorii seniorów, Wiktoria Knap (ZKS Drzonków), która triumfowała w kategorii juniorów, czy Pauline Wieczorek (LKS Dragon Nowelice), która odebrała w 2017 roku złoty medal w kategorii juniorów młodszych.

Więcej…

Więcej i wyżej w Pucharze Polski WKKW

Drukuj PDF

Regulamin Pucharu Polski WKKW 2018 wprowadza cztery najważniejsze zmiany w tegorocznych rozgrywkach. Pierwsza z nich odnosi się do zwiększającego się zainteresowania Pucharem Polski WKKW i rosnącej liczby zawodników. Spowodowało to wprowadzenie osobnej kategorii wiekowej, w której rywalizować będą Młodzi Jeźdźcy (w poprzednich latach startowali oni wspólnie z Seniorami).

Więcej…

Zakończyła się rywalizacja Pucharu Polski

Drukuj PDF

W ramach międzynarodowych i krajowych zawodów we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego Baborówko Horse Sale Show 2017 rozegrany został finał Pucharu Polski WKKW w pięciu kategoriach wiekowych oraz w kategorii klubowej.

Zawodnicy wszystkich kategorii w ciągu całego otwartego sezonu mieli możliwość wzięcia udziału w dziewięciu eliminacjach: dwukrotnie w Jaroszówce, w Sopocie, Strzegomiu, Kwiekach, Baborówku, Bogusławicach, Racocie i Facimiechu oraz w finale w Baborówku. Spośród wszystkich startów do ogólnego rankingu Pucharu Polski WKKW 2017 liczyły się tylko trzy najlepsze wyniki, a punkty za udział w finale były mnożone razy 1,5.

Więcej…

Finał Pucharu Polski WKKW

Drukuj PDF

Zawodnicy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego mają za sobą dziewięć eliminacji, które odbyły się na przestrzeni minionego półrocza w ośrodkach jeździeckich na terenie całej Polski. W najbliższy weekend, podczas zawodów Baborówko Horse Sale Show w Baborówku k/Szamotuł, odbędzie się finał Pucharu Polski WKKW 2017.

Zawodnicy rywalizują w pięciu kategoriach wiekowych oraz w kategorii klubowej. W najbardziej prestiżowej kategorii Pucharu Polski WKKW, wśród seniorów, w rankingu prowadzi tegoroczny Mistrz Polski WKKW, Paweł Spisak (JKS Dako Galant Skibno). Na drugim miejscu przed finałem plasuje się zeszłoroczny zdobywca złotego medalu Pucharu Polski WKKW, Mariusz Kleniuk (LKJ "Hipologia" Strzegom), a trzecie miejsce na ten moment należy do Mateusza Kiempy (SCSJ Coval Biały Bór).

Więcej…

Copyright © Puchar Polski WKKW 2023
Designed by Jakub Krukowski