Rusza nabór do Programu Wolontariat

Kiedy myślimy o organizacji zawodów w Baborówku, nie wyobrażamy sobie tego bez wolontariuszy - osób, dla których jeździectwo jest taką samą pasją, jak dla zawodowych jeźdźców, którzy zmagają się na międzynarodowych arenach, luzaków, sędziów, komisarzy, weterynarzy, gospodarzy toru. Staramy się stwarzać okazje, w których ta pasja będzie mogła się realizować. Wiemy, że bez wolontariuszy i ich miłości do jeździectwa zawody nie mogłyby się odbyć, a już z pewnością - nie byłyby takie same.

 

Dlatego tworzymy miejsce, w którym każda osoba z jeździecką pasją może postawić swój pierwszy krok jako wolontariusz na zawodach jeździeckich oraz miejsce, w którym będzie mogła się wykazać jako już doświadczony uczestnik naszego Programu Wolontariat.

 

Mówimy, że zawody w Baborówku tworzymy wspólnie z wolontariuszami. Zaangażujcie się i zróbcie z nami w tym roku Festiwal Jeździecki Baborówko!

 

Udział w Programie Wolontariat to znakomita okazja dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić ostatni tydzień maja, poznać organizację zawodów jeździeckich od wewnątrz, czy nawiązać nowe znajomości, a często także przyjaźnie na wiele lat.

 

Na osoby, które zgłoszą się do Programu, czeka wiele jeździeckich wyzwań i kilka festiwalowych przestrzeni: biuro zawodów, parkur, strefa VIP czy funkcje sekretarza sędziów podczas próby ujeżdżenia, asystenta sędziego crossowego, członka ekipy technicznej na crossie i wiele innych. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 kwietnia.

 

Wszystkie informacje zawarte są w zakładce Wolontariat.