Kontakt

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko

Pałac Baborówko

 

ul. Parkowa 1, 64-500 Szamotuły
telefon/fax: +48 61 29 140 27
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

Dyrektor zawodów

Henryk Święcicki jr.

tel.: +48 600 086 283
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Informacje dla wystawców

Maria Święcicka

tel.: +48 600 086 281
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

kontakt po godz. 16.30

   

Kontakt dla zawodników

Agata Jasiakiewicz

tel.: +48 795 556 230
email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kontakt dla mediów:

Ewa Wojtysiak
Rzecznik prasowy

tel.: +48 603 244 640
email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 
 

Baborówko położone jest w sercu Wielkopolski, w sąsiedztwie Szamotuł (5km) i w bliskiej odległości od stolicy województwa - Poznania (30km) oraz 220 km od Berlina.

Dojazd od strony Poznania – drogą wojewódzką nr 184 do miejscowości Kąsinowo, zjazd w prawo - oznakowana trasa do Pałacu Baborówko - charakterystyczny żółty znak z koniem i pałacem z pewnością ułatwi Państwu dotarcie. Jadąc od strony Poznania prosimy nie skręcać w Pamiątkowie, mimo kierunkowskazu BABORÓWKO - ta droga jest dużo bardziej skomplikowana.

Dojazd od strony Piły/Obornik – drogą wojewódzką nr 187 do Szamotuł – na pierwszych światłach należy skręcić w lewo w ul. Lipową i jechać 4 km prosto do Baborówka.

Dojazd od strony Pniew – drogą wojewódzką nr 187 do Szamotuł, wyjazd w kierunku na Poznań, 4 km do miejscowości Kąsinowo, zjazd w lewo - oznakowana trasa do Pałacu Baborówko.

Przejdź do: