Niezastąpieni i pomocni wolontariusze, którzy są z nami od 7 lat stanowią nieodzowna część naszej imprezy

Jeżeli kochasz konie, szukasz nowych doświadczeń i chcesz uczestniczyć w jedynym takim wydarzeniu - Baborówko Horse Sale Show nie tylko jako widz – zostań wolontariuszem!

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko 2016 w telewizji

Tegoroczny Festiwal Jeździecki Baborówko będzie szeroko transmitowany przez telewizję publiczną, zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia na antenie TVP SPORT, TVP POZNAŃ oraz w internecie za pośrednictwem TVP STREAM.

Czytaj więcej...

„Trzy gwiazdki” dla Niemców

Maja Kozian Fleck SaviolaPonad 230 koni, 160 zawodników z 12 państw, 7 konkursów, około 15 kilometrów trasy crossu, 2 tony lodu, 30 ton słomy i siana dla koni. To statystyka 9 edycji Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, która była jednocześnie eliminacją do Pucharu Polski WKKW.

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko 2016 - dzień drugi

Niemcy prowadzą w „trzech gwiazdkach”

spisak 2016 crossDzisiaj przez cross w Baborówku przegalopowało ponad 230 koni. Po raz kolejny trzygwiazdkowa trasa Festiwalu Jeździeckiego Baborówko okazała się strzałem w dziesiątkę. Wszyscy zawodnicy bardzo chwalą zadania postawione przez gospodarza toru.

Czytaj więcej...

Znamy już zwycięzców konkursów krajowych (CNCL i CNCP)

pZnamy już zwycięzców konkursów krajowych Festiwalu Jeździeckiego Baborówko 2016.
W klasie CNCL rozgrywanym o nagrodę Carr Day Martin i Banku Spółdzielczego Duszniki wygrała, prowadząca od samego początku, Madeleine Brugman z Holandii na koniu Capitol H-I-M (43,6 punktów karnych).
W klasie CNCP sponsorowanym przez firmę Thule i Canter Club wygrał z łącznym wynikiem 45,3 punktów karnych reprezentant Czech Jaroslav Hatla, startujący na Ballymurphy Mark.

Festiwal Jeździecki Baborówko 2016 - dzień pierwszy

Pierwszy dzień za nami

 DSC8976Za nami pierwszy dzień Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. Od ósmej rano równolegle na trzech czworobokach rozgrywane były próby ujeżdżenia wszystkich klas. Zawodnicy startujący w ramach konkursów ogólnopolskich mają także za sobą próbę skoków przez przeszkody. Jutro najciekawsza część zawodów – próba crossu.

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko 2016 rozpoczęty

sandra dressageFestiwal Jeździecki Baborówko został oficjalnie rozpoczęty. O 8 rano na czworobok wyjechali pierwsi zawodnicy. Gorąco zachęcamy wszystkich do śledzenia wyników on-line na naszej stronie internetowej (zakładka Listy i wyniki -> 2016).

Czytaj więcej...

Otwarcie tras crossu wszystkich klas

CIC3  2016Dzisiaj o 18:00 oficjalne otwarcie tras crossu wszystkich klas. Mapki znajdziecie w zakładce Listy i wyniki -> 2016

Czytaj więcej...