Aktualności

Niezastąpieni wolontariusze Festiwalu, którzy są z nami od lat stanowią nieodzowna część naszej imprezy!

Jeżeli kochasz konie i szukasz niezapomnianej przygody to trafiłeś we właściwe miejsce!

 

Nie zwlekaj! Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy i zostań wolontariuszem podczas jubileuszowej edycji Festiwalu Jeździeckiego Baborówko!

Czytaj więcej...

10. Festiwal Jeździecki Baborówko z honorowymi patronatami

Z przyjemnością informujemy, że 10. Festiwal Jeździecki Baborówko został objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Witolda Bańki. Jubileuszowa edycja wydarzenia zystała także honorowy patronat Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krzysztofa Jurgiela.

 

Po raz kolejny Festiwal został objęty także honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Marka Woźniaka.

Czytaj więcej...

10 Festiwal Jeździecki Baborówko

Tegoroczna 10 - jubileuszowa edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko odbędzie się w terminie- 30.06- 02.07.2017 r. Wzorem lat ubiegłych w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko rozegrane zostaną międzynarodowe zawody WKKW na poziomie CIC1*, CIC2*, CIC3* oraz konkursy krajowe dla młodych koni i mniej doświadczonych zawodników CNC L i CNC P. Ponadto po raz pierwszy raz w historii zawodów w Baborówku zostanie rozegrany konkurs CCI3*, który będzie ostatnią szansą do zdobycia kwalifikacji do Mistrzostw Europy Seniorów. W ramach konkursu CIC3* Polacy rywalizować będą o prestiżowy tytuł Mistrza Polski Seniorów.

Czytaj więcej...

Niezastąpieni i pomocni wolontariusze, którzy są z nami od 7 lat stanowią nieodzowna część naszej imprezy

Jeżeli kochasz konie, szukasz nowych doświadczeń i chcesz uczestniczyć w jedynym takim wydarzeniu - Baborówko Horse Sale Show nie tylko jako widz – zostań wolontariuszem!

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko 2016 w telewizji

Tegoroczny Festiwal Jeździecki Baborówko będzie szeroko transmitowany przez telewizję publiczną, zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia na antenie TVP SPORT, TVP POZNAŃ oraz w internecie za pośrednictwem TVP STREAM.

Czytaj więcej...

„Trzy gwiazdki” dla Niemców

Maja Kozian Fleck SaviolaPonad 230 koni, 160 zawodników z 12 państw, 7 konkursów, około 15 kilometrów trasy crossu, 2 tony lodu, 30 ton słomy i siana dla koni. To statystyka 9 edycji Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, która była jednocześnie eliminacją do Pucharu Polski WKKW.

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko 2016 - dzień drugi

Niemcy prowadzą w „trzech gwiazdkach”

spisak 2016 crossDzisiaj przez cross w Baborówku przegalopowało ponad 230 koni. Po raz kolejny trzygwiazdkowa trasa Festiwalu Jeździeckiego Baborówko okazała się strzałem w dziesiątkę. Wszyscy zawodnicy bardzo chwalą zadania postawione przez gospodarza toru.

Czytaj więcej...

Znamy już zwycięzców konkursów krajowych (CNCL i CNCP)

pZnamy już zwycięzców konkursów krajowych Festiwalu Jeździeckiego Baborówko 2016.
W klasie CNCL rozgrywanym o nagrodę Carr Day Martin i Banku Spółdzielczego Duszniki wygrała, prowadząca od samego początku, Madeleine Brugman z Holandii na koniu Capitol H-I-M (43,6 punktów karnych).
W klasie CNCP sponsorowanym przez firmę Thule i Canter Club wygrał z łącznym wynikiem 45,3 punktów karnych reprezentant Czech Jaroslav Hatla, startujący na Ballymurphy Mark.

Festiwal Jeździecki Baborówko 2016 - dzień pierwszy