Aktualności

Nagroda dla najlepszej amazonki

Podobnie jak w zeszłym roku Galeria Techne (www.i-techne.pl) ufundowała nagrodę dla najlepszej amazonki biorącej udział w zawodach Festiwalu Baborówko 2015!

 

Komplet wyjątkowej, nowoczesnej biżuterii zdobędzie najwyżej sklasyfikowana kobieta startująca w konkursie CIC3*.

Sandra Auffarth - Mistrzyni Świata, 2-krotna medalistka Igrzysk Olimpijskich wystartuje na Festiwalu Jeździeckim Baborówko!

sandra auffarthTo niezwykle utalentowana zawodniczka. Mimo młodego wieku, dotrzymuje kroku najlepszym zawodnikom WKKW na świecie, co najlepiej udowodniła zdobywając indywidualnie brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Czytaj więcej...

Konferencja prasowa

Za nami konferencja prasowa Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, w której udział wzięli: Krystyna Święcicka (członek Komitetu Organizacyjnego, Ośrodek Jeździecki Pałac Baborówko), Mariusz Kubiak (Departament Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego), Christian Perssson (delegat techniczny FEI), Artur Szymczak (Dyrektor Zarządzający firmy Kuhn Maszyny Rolnicze) i oczywiście Henryk Święcicki jr. - Dyrektor Zawodów.

Czytaj więcej...

Lista zgłoszonych par

Na tegorocznym Festiwalu Jeździeckim Baborówko wystartuje blisko 150 zawodników z 10 państwa z całego świata. Zobaczymy jeźdźców między innymi z Czech, Finlandii, Niemiec, Włoch, Japonii, Litwy, Holandii, Szwecji. To zdecydowanie rekord frekwencji naszego Festiwalu.

W sumie zgłoszonych zostało ponad 270 koni. Niestety, ze względów bezpieczeństwa, mogliśmy przyjąć tylko 227 par.

pobierz

Konferencja prasowa

Zapraszamy serdecznie na konferencję prasową poświęconą jednej z najważniejszych imprez jeździeckich w sezonie letnim – Festiwalowi Jeździeckiemu Baborówko 2015

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko za 2 miesiące!

Niespełna dwa miesiące pozostały do jednych z największych zawodów WKKW w Polsce. W dniach od 17 do 19 lipca 20145 na terenie Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. W ramach Międzynarodowych Zawodów w WKKW zawodnicy rywalizować będą w konkursie CIC1*J, który wyłoni Mistrza Polski Juniorów oraz w konkursach CIC1*, CIC2* i CIC3*.

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko juz w start-boxie

Zaczynamy wielkie odliczanie. Już tylko niespełna miesiąc pozostał do kolejnej edycji Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. Od 17 do 19 lipca 2015 w podpoznańskim Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko rozegrane zostaną międzynarodowe zawody w WKKW. W tym roku ranga zawodów została zwiększona do 3 gwiazdek.

Czytaj więcej...

Znamy listę zawodników zakwalifikowanych do Finału OOM w WKKW

Znamy listę zawodników zakwalifikowanych do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w WKKW, który zostanie rozegrany podczas Festiwalu! Jeźdźców prosimy o rejestrację zgłoszeń poprzez formularz online na naszej stronie.

 

http://pzj.pl/sites/default/files/plikoteka/Lista_os%C3%B3b_zakwalifikowanych_do_FINALU_2015_WKKW.pdf

Czytaj więcej...

Nowy sponsor Festiwalu!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi , iż do grona corocznych Partnerów Festiwalu dołączyła Concordia Ubezpieczenia.

Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. Od początku swojej działalności szczególnym zainteresowaniem otacza rolników. Dostrzega ich potrzeby ubezpieczeniowe i przygotowuje dla nich specjalistyczne oferty. Zapewnia tym samym spokój i bezpieczeństwo rolnika, jego rodziny i prowadzonego przez niego gospodarstwa.

Czytaj więcej...

Festiwal Jeździecki Baborówko 2015

Tradycyjnie w trzeci weekend lipca, w dniach 17-19.07.2015 r. odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. W Baborówku rozegrane zostaną międzynarodowe zawody w WKKW na poziomie CIC1*, CIC2* oraz po raz pierwszy na poziomie CIC3*. Ponadto zawodnicy rywalizować będą o Mistrzostwo Polski Juniorów w WKKW  i rozegrane zostaną konkursy krajowe klasy CNC L i CNC P.  Co roku zawody w Baborówku gromadzą najlepszych zawodników z całej Polski, Olimpijczyków, medalistów Mistrzostw Polski, a także gości z zagranicy. Już dziś Zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa i nie tylko do spędzenia letniego weekendu w Baborówku.