Imprezy

W Pałacu Baborówko organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, spotkania, imprezy rodzinne i wydarzenia biznesowe. Nasze przestrzenie wraz z zielonymi terenami na otwartym powietrzu dają szerokie możliwości realizacji indywidualnych pomysłów, które chętnie realizujemy.

Przyjęcia okolicznościowe

Zabytkowa drewniana Stodoła oraz ceglana Kuźnia to znakomite przestrzenie na organizację przyjęć okolicznościowych w gronie rodziny i przyjaciół: chrzcin, komunii, jubileuszy, rocznic, urodzin, kameralnych spotkań i innych. W ramach naszej oferty proponujemy możliwość spędzenia kameralnego wieczoru przy świecach z okazji zaręczyn czy rocznicy ślubu.

Więcej

Imprezy biznesowe

Wyjątkowe przestrzenie zabytkowej Stodoły i ceglanej Kuźni oraz rozległe tereny Pałacu Baborówko to doskonałe miejsca na organizację spotkań biznesowych, prezentacji produktowych, szkoleń, imprez firmowych i wyjazdów integracyjnych. Pałac Baborówko jest położony w dogodnej lokalizacji — w sąsiedztwie Szamotuł (5km) i w bliskiej odległości od Poznania (30km) oraz z dobrym dojazdem z Berlina (220km). Baborówko posiada też dobre połączenie kolejowe z Poznaniem z pociągami kursującymi co 30 minut i zatrzymującymi się na stacji Baborówko. Naszym klientom oferujemy również możliwość organizacji transportu.

Więcej

Wycieczki szkolne

Pałac Baborówko wraz z przystosowanymi zabudowaniami gospodarczymi, rozległymi terenami zielonymi, ośrodkiem jeździeckim i okolicznymi lasami to doskonałe miejsce do poprowadzenia plenerowej lekcji dla dzieci i młodzieży, podczas której nie zabraknie kontaktu z piękną przyrodą Baborówka.

Więcej